Obeikan MDF zaprezentuje się po raz pierwszy na Expoalimentaria Perú

3 wrzesień 2019

Obeikan MDF, hiszpańska firma produkująca opakowania MDF, weźmie udział w nadchodzącej edycji Expoalimentaria Perú jako wystawca. Największe wydarzenie dla przemysłu spożywczego w Ameryce Łacińskiej, które odbędzie się w dniach 25–27 września w peruwiańskiej stolicy Limy. W tegorocznej edycji firma pakująca Obeikan MDF bierze udział po raz pierwszy z własnym stoiskiem o powierzchni 24 metrów kwadratowych, E61-E62, w Jockey Exhibition Centre.

Pojemniki opakowaniowe i gabloty wystawowe, które będą wystawiane w ciągu trzech dni imprezy, zostały specjalnie wybrane w celu uzupełnienia produkcji w regionie andyjskim, z myślą o głównych produktach sprzedawanych przez Peru i zgodnie z potrzebami dostawców w Peru i innych pobliskich krajach. „Będziemy prezentować wybór naszych specjalnych opakowań na winogrona, awokado, szparagi i owoce cytrusowe. Ponadto pokażemy przykłady nowej linii wyświetlaczy, które zaprojektowaliśmy do prezentacji produktów w punkcie sprzedaży ”- powiedział Salvador Martínez, dyrektor generalny Obeikan MDF.

Aby odwiedzający targi mogli zapoznać się z całym procesem montażu używanym przez Obeikan do pakowania, firma z Walencji przekaże jedną z najnowocześniejszych maszyn pakujących. „Ważne jest, aby profesjonaliści handlowi, marketerzy i eksporterzy mieli okazję zapoznać się z systemem do samodzielnego montażu, którego używamy w Obeikan MDF. Nie możemy wymyślić lepszego sposobu na promocję naszego produktu niż pokazanie procesu na miejscu, aby ludzie mogli potwierdzić odporność naszego materiału z pierwszej ręki, co czyni go idealnym wsparciem dla eksportu na duże odległości ”, podsumowuje Martínez .

Oprócz tej gwarancji Obeikan MDF oferuje wiele opcji dostosowywania opakowania. Ten czynnik różnicujący, pozwala swoim klientom osiągnąć znaczącą pozycję na liniach regałowych na całym świecie. Chiny, Brazylia, Indie, Japonia, Korea Południowa, Kanada i Stany Zjednoczone to tylko niektóre rynki, na których opakowania firmy Obeikan MDF są obecne. Dołączają do nich duże europejskie sieci handlowe, takie jak Edeka, Tesco, Marks & Spencer, Aldi i Leclerc, które doceniają zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój, projektowanie i innowacje.

Opakowanie z potrójnymi zaletami
Propozycja Obeikan MDF to opakowanie, które oferuje największą wytrzymałość w transporcie na duże odległości. Jest to również zrównoważona alternatywa, wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu i recyklingu, która oferuje potężne narzędzie marketingowe zarówno dla producentów - w celu wyróżnienia swojej marki - jak i dla sprzedawców detalicznych, podczas ustawiania produktu na liniach półkowych.

Mat. prasowe: MINT

Przeczytaj również:

Peru umacnia swoją pozycję handlową w Azji

4 wrzesień 2019
Peru umocniło swoją pozycję kluczowego partnera handlowego na rynkach azjatyckich dzięki delegacji ponad 250 specjalistów na Asia Fruit Logistica. Peru to kraj partnerski w tym roku na najważniejszych targach świeżych produktów dla kontynentu, Asia Fruit Logistica, która dziś otworzyła swoje drzwi specjalnym wydarzeniem inauguracyjnym. Ceremonia otwarcia odbyła się na stoisku peruwiańskim, gdzie gospodarzem była delegacja kraju pod przewodnictwem dyrektora ds. Eksportu PROMPERU, Mario Ocharana. »

Ekwador jest krajem partnerskim FRUIT LOGISTICA 2020

3 wrzesień 2019
Ekwador został nazwany oficjalnym krajem partnerskim FRUIT LOGISTICA 2020 (5-7 lutego w Berlinie). Na wiodącej wystawie dotyczącej światowego handlu owocami kraj andyjski zaprezentuje światu dziedzictwo rolne Ekwadoru, stając się międzynarodowym producentem wysokiej jakości świeżych owoców i warzyw. W latach 2014-2018 Ekwador wyeksportował ponad 3,5 miliarda USD świeżych produktów, głównie do Rosji, USA, Włoch, Niemiec, Turcji i Chin. »

VOG: Strategia zmian do 2025

30 sierpień 2019
W ciągu najbliższych pięciu lat planowane jest ponad 1800 hektarów inwestycji w nowe odmiany. Obszary Golden Delicious, Red Delicious i Braeburn zostaną zmniejszone. Ponad 300 nowych hektarów jest już w fazie przejściowej i zostanie przeznaczona na rolnictwo ekologiczne. Ponad 10.000 hektarów jabłoni jest uprawianych przez prawie 5000 producentów związanych z konsorcjum VOG. Te gospodarstwa, które w większości są prowadzone przez rodzinę, mają średnio kilka hektarów, a ich rentowność zależy od ich wyboru odmiany. »
Partnerzy