„Eksport do Chin, kraju miliarda konsumentów”

30 październik 2019

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Eksport do Chin, kraju miliarda konsumentów” organizowanym przez ekspertów Chinski Raport

Podczas szkolenia połączonego z warsztatami w 11 blokach poruszymy najważniejsze aspekty związane z eksportem do Chin. Dowiesz się:
• Jak opracować strategię wejścia na chiński rynek
• Jak dostosować produkt pod chińskiego klienta
• Jakie są obowiązki eksportera i wymagane certyfikaty
• I wiele więcej
Szkolenie zawiera bazę wiedzy dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką eksportu do Chin.
Jest skierowane do wszystkich osób rozpoczynających lub planujących eksport do Chin. Zapraszamy również osoby, które posiadają doświadczenie, a chciałyby pogłębić wiedzę.


Szkolenie odbędzie się 28.11.2019 w Warszawie.
Czas trwania: 9:00-16:00.
Adres: Centrum Biznesowe Ogrodowa58
ul. Ogrodowa 58, Warszawa
Cena: 299 euro/osoba.

 
Rezerwacja miejsca:
https://www.chinskiraport.pl/szkolenie/eksport-do-chin-28-11-2019-warszawa/rezerwacja
Program szkolenia:
https://www.chinskiraport.pl/szkolenie/eksport#program

Przeczytaj również:

Straty sektora warzywno-owocowego w obliczu koronawirusa

29 maj 2020
W obliczu koronawirusa i pojawiających się barier w handlu związanych z przemieszczaniem się samochodów po Europie oraz kontrolami granicznymi, branża rolnicza staje przed wyzwaniem zwiększonych kosztów pracy i transportu. By zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pracownikom, wprowadzone zostały specjalne procedury, które również generują dodatkowe koszty. W trudnej sytuacji są również polscy eksporterzy wysyłający żywność m. in. do Egiptu. »

Bariery w sektorze warzywno – owocowym

29 maj 2020
Polska w sektorze sadowniczym w Europie, łącznie z Hiszpanią oraz Włochami, należy do trzech krajów, w których skoncentrowane jest 2/3 całkowitej powierzchni plantacji owoców w UE. Jest również jednym z czterech największych producentów jabłek w Europie. Mimo to blisko 30% polskich sadowników twierdzi, że sytuacja sadownictwa w naszym kraju jest zła. Polskie sadownictwo stoi przed wieloma wyzwaniami, tym bardziej w obliczu obecnej pandemii koronawirusa i suszy, które generują straty. »

Innowacja w centrum targów SIAL

28 maj 2020
Poprzez sektor SIAL Innovation targi odgrywają rolę prekursora trendów, prezentując odwiedzającym opinie ekspertów i bieżące informacje z dziedziny innowacji oraz zmiany zachodzące na światowych rynkach. W tym miejscu można zapoznać się z wynalazkami, zmianami i perspektywami, co pozwala odkrywać nowości i trendy konsumenckie branży spożywczej na świecie. To międzynarodowe obserwatorium innowacji jest organizowane we współpracy z ProtéinesXTC i prezentuje 700 produktów wybranych spośród 3000 zgłoszonych propozycji. »
Partnerzy