Targi SIAL Paris w 2022 roku

23 lipiec 2020
Grupa Comexposium, organizator targów SIAL (Międzynarodowych Targów Spożywczych) informuje, że tegoroczna edycja salonu nie odbędzie się. Zapraszamy na targi SIAL Paris od 15 do 19 października 2022 roku.

SIAL Paris podjął szereg działań, aby umożliwić organizację wydarzenia o charakterze międzynarodowym w czasie pandemii. Jednak po konsultacjach z wystawcami i odwiedzającymi, biorąc pod uwagę niepewną międzynarodową sytuację sanitarną oraz liczne opinie naszych partnerów zdecydowaliśmy o zmianie terminu wydarzenia. 

Nicolas Trentesaux, dyrektor generalny SIAL Global Network wyjaśnia, że „Targi SIAL Paris pragną pozostać wierne swojej misji utrzymywania kontaktu, wspierania rozwoju i transformacji przedstawicieli sektora spożywczego z całego świata”. 

Chcąc zagwarantować profesjonalistom z sektora spożywczego organizację wydarzenia na miarę ich oczekiwań zdecydowaliśmy, że Targi SIAL Paris odbędą się od 15 do 19 października 2022 roku. Podczas każdej edycji nasze targi gromadzą średnio 7200 wystawców z ponad 120 krajów i 300 000 odwiedzających. SIAL prezentuje rynki i trendy światowego sektora spożywczego oraz nieprzerwanie udoskonala się od ponad 50 lat jako jeden z najważniejszych graczy sektora food.

Targi SIAL Paris proponują liczne spotkania, począwszy od października 2020 roku, poświęcone najważniejszym wyzwaniom, trendom i innowacjom, które ukształtują sektor spożywczy jutra. Przygotowujemy unikatowe badania na temat żywności na świecie realizowane we współpracy z partnerami targów SIAL: firmami Kantar, ProtéinesXTC i Gira. Analizy największym trendów oraz ich ewolucji w czasie oparte na trzech filarach: oczekiwaniach konsumentów, innowacyjnych produktach i zachowaniu w restauracjach. 
“Ponadto będziemy dalej rozwijać naszą światową sieć, aby oferować regionalne platformy wzrostu w ramach organizowanych co roku targów w Chinach, Kanadzie, Indonezji, Indiach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich” dodaje Nicolas Trentesaux.

Przeczytaj również:

Nowy termin targów, TSW 23-24 kwietnia

26 listopad 2020
Organizatorzy Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz utrzymanie wysokiej jakości, zdecydowali o zmianie terminu TSW 2021. Wydarzenie pierwotnie planowane na styczeń 2021 odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2021 r. Zmiana terminu ma pozwolić osiągnąć uczestnikom optymalne korzyści przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków udziału w imprezie. Decyzja o zmianie terminu TSW zapadła po odbytych konsultacjach z wystawcami, partnerami i przedstawicielami branży sadowniczo-warzywniczej. »

Od kreatywnej komunikacji po prognozę zbiorów za pośrednictwem aplikacji

25 listopad 2020
Spektrum tematów pierwszej cyfrowej edycji Digital Days for the Apple Economy było tak różnorodne, jak publiczność. W dniach 19 i 20 listopada 1.000 uczestników z ponad 50 krajów śledziło wydarzenia i współpracowało ze sobą podczas cyfrowego wydarzenia, udowadniając, że nowe formaty wydarzeń cyfrowych mogą stworzyć miejsce spotkań dla międzynarodowej gospodarki i utrzymać ważną wymianę między operatorami. Sercem cyfrowego programu wydarzenia był oczywiście światowej sławy kongres Interpoma. »

Chaos w opakowaniach w Unii Europejskiej wyzwaniem dla sektora warzywno-owocowego

24 listopad 2020
Opakowanie jest podstawowym elementem europejskiego łańcucha dostaw świeżych owoców i warzyw. Sektor świeżych produktów wykorzystuje opakowania w całym łańcuchu, począwszy od produkcji, poprzez sprzedaż hurtową, logistykę, handel i sprzedaż detaliczną, aby zapewnić konsumentom bezpieczne, wysokiej jakości i świeże produkty. Brak harmonizacji uregulowań prawnych dotyczących opakowań i ich recyclingu może prowadzić do marnotrawstwa żywności oraz utrudniać handel pomiędzy krajami UE. »
Partnerzy