AgriVoltaics 2020

7 sierpień 2020
Pierwsza międzynarodowa konferencja Agrivoltaics odbędzie się w dniach 14-16 października 2020 w Perpignan we Francji.

Agrivoltaics łączy rolnicze użytkowanie ziemi z produkcją energii elektrycznej przez fotowoltaikę. Dostarcza rozwiązania do produkcji roślin spożywczych i jednocześnie wytwarzania energii elektrycznej z uwzględnieniem ochrony gleby i oszczędności wody.

AgriVoltaics 2020 obejmie wszystkie aspekty, od nauki po zastosowania, odzwierciedlając szeroki zakres tematyczny. Tematyka wydarzenia obejmie szerokie spektrum prezentacji naukowych. Program uzupełni wystawa, kolacja konferencyjna i wycieczka techniczna po instalacjach, od innowacyjnych obiektów testowych po najlepsze praktyki.

Uczestnikami będą naukowcy z branży PV i rolnictwa; producenci modułów fotowoltaicznych, systemów montażowych i trackerów; stowarzyszenia i federacje rolnictwa ekologicznego; eksperci w dziedzinie polityki i finansów otwarci na innowacyjne i przyszłościowe pomysły.

Termin rejestracji upływa 12 sierpnia 2020 r.

Więcej informacji: https://www.agrivoltaics-conference.org

Przeczytaj również:

Restaurant, Pub & Bar Asia (RPB Asia)

11 maj 2021
Jedyne targi poświęcone butikowej i niezależnej społeczności restauracji, pubów i barów w Azji Południowo-Wschodniej. Zlokalizowane razem z Speciality & Fine Food Asia, odniosły ogromny sukces od samego początku, budując fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej. Pokaz ugruntował swoją pozycję jako show dla właścicieli i operatorów restauracji, pubów i barów, liderów branży, innowatorów i trendsetterów, którzy nieustannie poszukują wyjątkowych pomysłów. produkty i rozwiązania. »

Speciality & Fine Food Asia (SFFA), 28-30 września 2021

11 maj 2021
Siostrzana wystawa Speciality & Fine Food Fair (SFFF), renomowanej londyńskiej imprezy rzemieślniczej poświęconej jedzeniu i napojom, Specialty & Fine Food Asia (SFFA) to wiodące w Azji Południowo-Wschodniej targi rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienite potrawy i napoje. Ogromny sukces programu w ciągu ostatnich trzech lat zyskał fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej. Tegoroczna edycja współlokowana z RPB Asia, SCTA oraz MPA. »

Meat & Poultry Asia, 28-30 września 2021, Suntec Singapore Convention & Exhibition Centre

11 maj 2021
Pierwsza edycja MPA, zlokalizowana razem z Specialty & Fine Food Asia, wiodącymi targami w Azji Południowo-Wschodniej dla rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienitej żywności i napojów, umożliwi nawiązanie transgranicznych partnerstw między międzynarodowymi dostawcami mięsa i drobiu, producentami żywności z regionu Azji i Pacyfiku, usług gastronomicznych, hotelarstwa i klientów detalicznych, umożliwiając uzyskanie rzeczywistych wyników biznesowych. »
Partnerzy