Fairtrade uruchamia Virtual Agrofood & Plastprintpack Africa 2020

17 wrzesień 2020
Fairtrade, niemiecki organizator wiodących targów agrofood & plastprintpack w Algierii, Etiopii, Ghanie, Iranie, Iraku, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Kenii i Nigerii, uruchamia nowe wydarzenie o nazwie Virtual agrofood & plastprintpack Africa, które odbędzie się w dniach 23-26 listopada 2020 r.

Czterodniowe wydarzenie cyfrowe ma stanowić platformę do cennych kontaktów biznesowych między wiodącymi światowymi producentami i największymi kupcami z afrykańskiej branży rolno-spożywczej i plastprintpack. Oferuje platformę matchmakingową wspieraną przez AI. Każdy wystawca ma swój profil i logo oraz zdjęcie swojego przedstawiciela stoiska jako część swojego wirtualnego stoiska, z którego może pokazywać filmy korporacyjne, prezentować swoje produkty, rozmawiać ze swoimi gośćmi za pośrednictwem natychmiastowych rozmów wideo, prezentacje produktów na żywo i wiele więcej. Dla zwiedzających udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Oprócz spotkań B2B, wydarzenie oferuje konferencje z inspirującymi prelegentami i odpowiednią treścią, webinaria, warsztaty, spotkania przy okrągłym stole, pokazy na żywo, sesje panelowe i premiery produktów. Wydarzenia mające na celu uchwycenie sytuacji w niektórych krajach i regionach afrykańskich są poświęcone Algierii i Maghrebie, Egipcie, Nigerii, Ghanie, Wybrzeżu Kości Słoniowej i Afryce Zachodniej, a także Etiopii, Kenii i Afryce Wschodniej.

Paul Maerz, dyrektor zarządzający w Fairtrade, mówi: „Wirtualna agrofood & plastprintpack Africa to bezpośrednia odpowiedź na to, czego potrzebują nasi goście z branży - możliwość spotkania się z dostawcami, pozyskiwania nowych produktów, nawiązywania kontaktów z istniejącymi i nowymi kontaktami biznesowymi, jak a także miejsce do inspiracji i nauki. Wszystko to w skali afrykańskiej. Cieszymy się, że możemy wykorzystać nasze 30-letnie doświadczenie jako organizatorzy targów agrofood &wydarzenia plastprintpack w celu stworzenia platformy cyfrowej, która służy afrykańskiej i globalnej społeczności w tych bezprecedensowych czasach ”.

Więcej informacji: www.virtual-africa.net

Przeczytaj również:

Partnerzy