Spotkania B2B z producentami świeżych owoców z RPA

8 wrzesień 2020
RPA jest drugim co do wielkości eksporterem owoców cytrusowych. Świeże owoce stanowią około 35% eksportu produktów rolnych z RPA. Według najnowszych prognoz RPA wyeksportuje w 2020 r. rekordową ilość owoców cytrusowych. Importerów, detalistów, hurtowników, dystrybutorów i kupców świeżych owoców oraz warzyw zapraszamy do udziału w spotkaniu z południowoafrykańskimi dostawcami, które odbędzie się 29 października w formule online.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA 

Krajowa Izba Gospodarcza oraz WESGRO – Cape Town & Western Cape Torurism, Trade & Ivestment Agency, we współpracy Ambasadą RPA w Polsce, Forum Eksporterów Świeżych Produktów z Western Cape zaprasza do udziału w webinarium biznesowym i wirtualnych spotkaniach b2b z udziałem przedstawicieli firm południowoafrykańskich z Kapsztadu i Prowincji Zachodniego Przylądka reprezentujących sektor świeżych owoców i warzyw. 

Wirtualne spotkania B2B planowane są w dniu 29 października 2020 i poprzedzone zostaną webinarium, na którym poruszone zostaną kluczowe tematy dotyczące biznesowymi relacji i wymiany handlowej między Polską a Prowincją Western Cape.  

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia:
https://kig.pl/misja-z-cape-town-western-cape-virtual-fresh-produce-b2b-mission-to-poland-29-10-2020-r/ 

Kontakt:
Krajowa Izba Gospodarcza Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
Agnieszka Salamończyk,
Z-ca Dyrektora
tel: 22 6309773
e-mail: asalamonczyk@kig.pl

Elżbieta Wojtas
tel: 22 6309752
e-mail: ewojtas@kig.pl

Przeczytaj również:

Dzień mrożonej żywności

5 marzec 2021
Anuga Frozen Food z innowacyjnymi produktami mrożonymi i nowymi trendami. 6 marca 2021 r. to Dzień Mrożonki. Mrożonki narodziły się 91 lat temu w dziesięciu sklepach spożywczych w małym mieście Springfield w amerykańskim stanie Massachusetts. Po raz pierwszy można było tu kupić mrożonki, takie jak warzywa, owoce i ryby. Zastosowanym tu trikiem było tak zwane mrożenie szokowe, które do dziś jest najdelikatniejszą metodą konserwacji, ponieważ całkowicie obywa się bez konserwantów. »

Grupa Emsur uzyskuje certyfikaty ISO 9001 i 14001 we wszystkich swoich zakładach

5 marzec 2021
Emsur pomyślnie przeszedł audyty ISO 9001 i 14001 w zakresie systemów zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego. Grupa dodatkowo wzmacnia swoje zaangażowanie w doskonałość operacyjną i zrównoważony rozwój. Dzięki tym dwóm certyfikatom EMSUR ratyfikuje swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska, a także promowanie kultury doskonałości w zakresie jakości i bezpieczeństwa. »

Popyt na jabłka Kissabel nadal przewyższa podaż

4 marzec 2021
Dostawcy zgłaszają duże zainteresowanie handlowe i przewidują świetlaną przyszłość dla marki. Kissabel®, innowacyjna seria odmian jabłek o czerwonym lub różowym miąższu, oferuje coraz większej liczbie europejskich nabywców ogromną szansę na zwiększenie sprzedaży. Jest to pogląd podzielany przez niektórych wiodących dostawców na kontynencie, którzy obecnie zgłaszają poziomy popytu komercyjnego znacznie przekraczające dostępną podaż. »
Partnerzy