Agroprodmash 2020 - wiodąca wystawa przemysłu spożywczego

1 październik 2020

W czasie pandemii koronawirusa w branży wiele się zmieniło - na rynku pojawili się nowi gracze, zmienił się zwyczajowy format interakcji, pojawiły się nowe trendy rozwojowe.

Zespół wystawienniczy zrewidował swoje podejście do organizacji wystawy i wydarzeń specjalnych w ramach programu biznesowego. Stoiska uczestników zostaną zlokalizowane w pawilonach terenów targowych Expocentre z uwzględnieniem nowych standardów. Przygotowując plan ekspozycji, organizatorzy starali się stworzyć jak najbardziej efektywną przestrzeń do pracy dla zwiedzających i uczestników, zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi i wszelkimi niezbędnymi środkami bezpieczeństwa.

Pomimo trudnych warunków poprzedzających wystawę Agroprodmash-2020 po raz kolejny demonstruje sprzęt, technologie i surowce dla wszystkich sektorów przemysłu spożywczego - od produkcji surowców i surowców po wydanie gotowego produktu, jego opakowanie, kontrolę jakości, chłodnictwo, magazynowanie i logistykę.

Tegoroczna wystawa zgromadziła 349 firm z 18 krajów: Białorusi, Belgii, Niemiec, Danii, Islandii, Hiszpanii, Włoch, Chin, Litwy, Holandii, Polski, Rosji, USA, Turcji, Ukrainy, Francji, Czech, Szwecji.
89 firm - to uczestnicy zagraniczni, 260 wystawców będzie reprezentować zarówno rosyjskich producentów, jak i zagranicznych dealerów.

Wystawy narodowe zostały utworzone przez Niemcy i Włochy. Według Francesco Pensabene, dyrektora ICE - Departamentu Rozwoju Wymiany Handlowej Ambasady Włoch w Moskwie, w tym roku 20 czołowych włoskich firm z branży spożywczej oraz ich rosyjscy przedstawiciele wezmą udział w zbiorowej włoskiej ekspozycji. „Pomimo tego, że włoscy wystawcy nie mogli przybyć z powodu pandemi koronawirusa, nadal będziemy mogli zaprezentować włoskie innowacje w rozwoju przemysłu spożywczego i przetwórczego” - powiedział Francesco Pensabene.

Szeroko reprezentowane są także regiony rosyjskie. Występują wśród nich regiony Republiki Tatarstanu, Ałtaju, Krasnodaru i Stawropola, Władimira, Woroneża, Kaługi, Moskwy, Samary, Tweru.

Tegoroczna ekspozycja odzwierciedla główne trendy w branży spożywczej, takie jak automatyzacja, robotyzacja i cyfryzacja, bezpieczeństwo żywności i przyjazność dla środowiska. Większą uwagę zwraca się również na naturalne składniki. Podczas targów odbędą się fora branżowe, kongresy i konferencje.

Wystawa i jej program biznesowy zapewnią profesjonalistom z branży wyjątkową okazję do zobaczenia i oceny aktualnych potrzeb rynku w ciągu pięciu dni, znalezienia optymalnych rozwiązań biznesowych, wzmocnienia więzi biznesowych, zawarcia lukratywnych kontraktów i jak najintensywniejszej interakcji z partnerami i klientami na miejscu.

Agroprodmash-2020 potrwa przez cały tydzień do 9 października. Oficjalne otwarcie wystawy nastąpi 5 października o godz. 12.00 w galerii między pawilonami nr 2 i 8.

Więcej informacji na stronie www.agroprodmash-expo.ru/

Przeczytaj również:

Partnerzy