Platforma FRUIT ATTRACTION LIVEConnect będzie działać od 1 do 31 października

1 październik 2020

W tym roku, ze względu na ograniczenia związane z obecną sytuacją zdrowotną oraz w odpowiedzi na te nadzwyczajne okoliczności, Fruit Attraction odbędzie się w dniach od 1 do 30 października i zgromadzi światową społeczność owocowo-warzywną za pomocą technologii zdalnych spotkań. Dokonuje tego za pomocą platformy Fruit Attraction LIVEConnect po raz pierwszy. Jest to największa na świecie, wyjątkowa profesjonalna sieć społecznościowa dla sektora, która wygeneruje tysiące nowych możliwości kupna i sprzedaży wśród traderów z całego świata. 

Dzięki przesłaniu Connecting The World´s Fresh Produce Community, a także pomagając w promowaniu cyfryzacji w sektorze, to jedyne w swoim rodzaju wydanie online Fruit Attraction wzmacnia jego misję bycia strategicznym instrumentem dla branży, która ma kluczowe znaczenie na całym świecie. 

W dniu premiery Fruit Attraction LIVEConnect aktywuje swoją społeczność obejmującą 500 wystawców z 24 krajów i ponad 10 000 produktów z całego łańcucha wartości sektora owoców i warzyw. Ponieważ jest to dynamiczna platforma na żywo, liczby te mają wzrosnąć wykładniczo w nadchodzących tygodniach.
 
Fruit Attraction LIVEConnect połączy wszystkie sektory związane z Fruit Attraction, a mianowicie świeże produkty, przemysł pomocniczy, kwiaty i ogród oraz logistykę świeżej żywności. W chwili obecnej, jeśli chodzi o krajowy obszar wpływów wydarzenia, społeczność składa się z firm, z prawie wszystkich regionów produkujących owoce i warzywa w kraju, w tym Andaluzji, Aragonii, Castilla la Mancha, Kastylii i Leonu, Katalonii, Walencji, Estremadura, La Rioja, Madryt, Murcja, Nawarra i Kraj Basków. Wystawcy międzynarodowi pochodzą z Albanii, Niemiec, Argentyny, Belgii, Boliwii, Ekwadoru, Egiptu, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Finlandii, Francji, Grecji, Indii, Włoch, Kenii, Maroka, Meksyku, Mołdawii, Holandii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, RPA, Szwajcarii i Turcji. 

Fruit Attraction LIVEConnect wykorzystuje innowacyjną technologię opartą na sztucznej inteligencji i jest w pełni wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do tego, aby był miejscem spotkań, przestrzenią sieciową, a także źródłem kontaktów i możliwości generowania biznesu i zwiększania widoczności. Będzie także gospodarzem sesji i debat dla całej międzynarodowej społeczności owocowo-warzywnej w październiku. 

Miesiąc kongresów, seminariów i spotkań
Fruit Attraction LIVEConnect 2020 będzie również gospodarzem licznych seminariów technicznych, debat, spotkań i codziennych konferencji monograficznych poświęconych kategoriom produktów, możliwościom na rynku międzynarodowym oraz bardzo interesującym tematom dla sektora, organizowanych przez stowarzyszenia, media i uczestniczących wystawców. 

Inna część programu, World Fresh Forum, jest organizowana przez ICEX Spain Export and Investments i jest inicjatywą tworzenia sieci biznesowych i instytucjonalnych, która umożliwia uczestnikom maksymalne wykorzystanie możliwości biznesowych i wyzwań handlowych, które istnieją w krajach gości e tej edycji: Chiny, Japonia, Stany Zjednoczone, Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie. 

W programie przewidziano również Kongres Biofruit, podczas którego uczestnicy będą dyskutować o przyszłości rynków ekologicznych, oraz Forum Kobiet, wydarzenie promujące przywództwo kobiet i równowagę w sektorze rolno-spożywczym, a w szczególności w sektorze owoców i warzyw. Odbędą się również inne konferencje, takie jak europejski rynek jabłek: rozszyfrowanie scenariusza po COVID-19, Wyzwania technologiczne w obsłudze pojemników i opakowań przyszłości dla owoców i warzyw, Analiza danych i agri-wywiad biznesowy, Kwiat cięty i rośliny ozdobne, wpływ COVID-19 i obecna scena, Producenci supermarketów - teraźniejszość i przyszłość w obliczu koronawirusa. Spersonalizowane żywienie, branding, bliskość i hipermarkety w czasach COVID-19, e-handel owocami i warzywami. Cyfrowa transformacja i trendy w procesie transformacji, oraz liczne, codziennie organizowane sesje przez samych wystawców. 

Fruit Attraction LIVEConnect pozwoli na bieżąco śledzić wszystkie nowości rynkowe na rok 2020. Można także obejrzeć finały obu kategorii Innovation Hub Award - Fresh Produce and Auxiliary Industry - które nagradzają innowacje i przedsiębiorczość. 

W październikowe weekendy platforma będzie gościła Factoría Chef, prezentując możliwości gastronomiczne poprzez ciekawe pokazy i pokazy gotowania. 

Fruit Attraction LIVEConnect będzie działać od 1 do 31 października 2020 r. za pośrednictwem aplikacji mobilnej i ze wszystkimi funkcjami sieciowymi, aby wygenerować tysiące nowych możliwości biznesowych.

Przeczytaj również:

Partnerzy