Sprawdzona platforma do budowania sieci biznesowych

11 listopad 2020
Sprawdzona platforma do budowania sieci biznesowych, Fresh India Show 2020, wspierana ekskluzywnym programem, łącznie z trzema segmentami, tj. Wystawa Fresh India, Międzynarodowa Konferencja i Spotkanie Sieciowe. Wydarzenie ma na celu wzmocnienie branży owoców i warzyw w Indiach, konsekwentnie poprawiając sposób prowadzenia działalności rolniczej oraz dostępność, konsumpcję i popyt. Fresh India Show wzmacnia perspektywę branży poprzez angażujący program dyskusji panelowych, warsztatów, spotkania kupców ze sprzedawcami i możliwości nawiązywania kontaktów podczas imprezy.

Targi Fresh India to coroczna impreza dla branży świeżych owoców i warzyw oraz branży chłodniczej w Indiach. Wydarzenie jest specjalnie zaprojektowane, dostosowane i połączone z możliwościami oglądania, uczenia się, robienia i odkrywania. Według nowych ekspertów branżowych, wydarzenie to należy do jednej z powstających platform do poszerzania kontaktów biznesowych i pomagania w utrzymaniu przewagi na rynku indyjskim.

Organizatorzy planują przyciągnięcie ponad 400 decydentów z zagranicy, w tym producentów, hurtowników, importerów logistycznych i eksporterów, detalistów, w łańcuchów chłodniczych i branż wspierających. Wydarzenie jet okazją do zaprezentowania pełnej gamy produktów i usług, podkreślając kluczowe zmiany zachodzące na światowych rynkach. Platforma skupia najnowsze trendy i najlepsze praktyki w produkcji, dostawach, marketingu, technologii oraz zachowaniach i wymaganiach konsumentów.

Więcej informacji na www.freshindiashow.com

Przeczytaj również:

Peru jest honorowym gościem „Asia Fruit Logistica ON 2020”

18 listopad 2020
Azja jest trzecim co do wielkości rynkiem dla peruwiańskiego przemysłu rolno-spożywczego. Winogrona, żurawina, awokado i mandarynki to najlepsze świeże peruwiańskie produkty importowane do Azji. Peru po raz kolejny będzie oficjalnym krajem partnerskim wirtualnej edycji targów świeżej żywności „Asia Fruit Logistica ON”. Według PROMPERÚ, peruwiańskiej Komisji ds. Promocji Eksportu i Turystyki (PROMPERÚ) uważane za najważniejsze tego typu targi w Azji, odbywające się w dniach 18–20 listopada. »

16 listopada otwarto drugą wystawę internetową 21Food

18 listopad 2020
Okres wystawienniczy trwa od 16 listopada do 20 listopada. Krajowe i zagraniczne firmy produkujące wysokiej jakości żywność i składniki żywności prezentują stoiska internetowe i nowe produkty. Wystawa obejmuje 2 hale tematyczne, 3 hale regionalne, prawie 400 światowych wystawców i ponad 1000 kategorii produktów. Ponad 50 zagranicznych mediów nadal relacjonuje całą wystawę. Wśród wystawców m.in.: COFCO, Greensnow, Xianyangyang, Tianjiao, Jiahua, Xiangchi, Lihua, Aipu, Futaste, Bright moon, Meihua, Fufeng, »

Interpoma Startup Award nominowała finalistów

12 listopad 2020
Przestrzeń dla jakościowych innowacji w Interpoma Connects - Digital Days for the Apple Economy, spotkanie cyfrowe poświęcone jabłku, zorganizowane przez Bolzano / Bozen Exhibition Centre w dniach 19 i 20 listopada. Wśród inicjatyw, które odbędą się w ciągu dwóch dni, jest Interpoma Startup Award, dedykowana najbardziej innowacyjnym startupom z branży rolno-jabłkowej, której zwieńczeniem będzie internetowa ceremonia wręczenia nagród, w której weźmie udział 13 firm wybranych jako finaliści. »
Partnerzy