Sprawdzona platforma do budowania sieci biznesowych

11 listopad 2020
Sprawdzona platforma do budowania sieci biznesowych, Fresh India Show 2020, wspierana ekskluzywnym programem, łącznie z trzema segmentami, tj. Wystawa Fresh India, Międzynarodowa Konferencja i Spotkanie Sieciowe. Wydarzenie ma na celu wzmocnienie branży owoców i warzyw w Indiach, konsekwentnie poprawiając sposób prowadzenia działalności rolniczej oraz dostępność, konsumpcję i popyt. Fresh India Show wzmacnia perspektywę branży poprzez angażujący program dyskusji panelowych, warsztatów, spotkania kupców ze sprzedawcami i możliwości nawiązywania kontaktów podczas imprezy.

Targi Fresh India to coroczna impreza dla branży świeżych owoców i warzyw oraz branży chłodniczej w Indiach. Wydarzenie jest specjalnie zaprojektowane, dostosowane i połączone z możliwościami oglądania, uczenia się, robienia i odkrywania. Według nowych ekspertów branżowych, wydarzenie to należy do jednej z powstających platform do poszerzania kontaktów biznesowych i pomagania w utrzymaniu przewagi na rynku indyjskim.

Organizatorzy planują przyciągnięcie ponad 400 decydentów z zagranicy, w tym producentów, hurtowników, importerów logistycznych i eksporterów, detalistów, w łańcuchów chłodniczych i branż wspierających. Wydarzenie jet okazją do zaprezentowania pełnej gamy produktów i usług, podkreślając kluczowe zmiany zachodzące na światowych rynkach. Platforma skupia najnowsze trendy i najlepsze praktyki w produkcji, dostawach, marketingu, technologii oraz zachowaniach i wymaganiach konsumentów.

Więcej informacji na www.freshindiashow.com

Przeczytaj również:

Popyt na jabłka Kissabel nadal przewyższa podaż

4 marzec 2021
Dostawcy zgłaszają duże zainteresowanie handlowe i przewidują świetlaną przyszłość dla marki. Kissabel®, innowacyjna seria odmian jabłek o czerwonym lub różowym miąższu, oferuje coraz większej liczbie europejskich nabywców ogromną szansę na zwiększenie sprzedaży. Jest to pogląd podzielany przez niektórych wiodących dostawców na kontynencie, którzy obecnie zgłaszają poziomy popytu komercyjnego znacznie przekraczające dostępną podaż. »

21Food Online Expo, trzecia sesja (Azja), uroczyste otwarcie 1 marca

1 marzec 2021
W celu promowania wizerunku marki korporacyjnej, poszerzenia światowego rynku handlu zagranicznego żywnością i pozyskania zamówień, 1 marca o godzinie 11:00 otwarto trzecią sesję (Azja) 21Food Online Expo (Azja), której gospodarzem była wystawa 21Food i Topservice. Od 1 marca do 5 marca krajowe i zagraniczne firmy produkujące wysokiej jakości żywność i składniki żywności gromadziły się, aby zaprezentować swoją ofertę produktową w formie nowego trybu wystawienniczego, takiego jak stoiska online, transmisje wideo na żywo. »

Ciągłe monitorowanie wciornastków i mączlików

26 luty 2021
Mączliki i wciornastki to szeroko rozpowszechnione główne szkodniki rolnicze różnych roślin warzywnych, ozdobnych i upraw polowych. Najważniejsze gatunki to mączlik ze słodkich ziemniaków Bemisia tabaci, wciornastek Thribs tabaci i wciornastek zachodni Frankliniella occidentalis. Te szkodniki, zdolne do powodowania rozległych szkód, mogą żerować bezpośrednio na roślinach, obniżając jakość produkcji, wydzielać spadzię, w której rozwijają się pleśnie i przenosić wirusy. »
Partnerzy