Międzynarodowe spotkanie DIGITAL AGRIEXPORT 4.0 Take Portugal with You

31 marzec 2021
InovCluster, Stowarzyszenie Klastrów AgriFood Regionu Centralnego Portugalii, które działa na rzecz promocji, rozwoju i transferu wiedzy w sektorze rolno-spożywczym, organizuje spotkanie Digital AgriExport 4.0, które odbędzie się w dniach 12-23 kwietnia 2021 roku.

W środku pandemii, wraz z wpływem COVID-19 na światowy rynek i trudnościami związanymi z bezpośrednim uczestnictwem w międzynarodowych wydarzeniach, InovCluster organizuje internetową akcję promującą portugalski eksport produktów rolno-spożywczych. Wydarzenie obejmie dwa tygodnie nawiązywania kontaktów, podczas których portugalskie firmy odbędą spotkania biznesowe z importerami z różnych rynków międzynarodowych.

Działanie to jest częścią projektu AgriExport 4.0, którego celem jest zwiększenie ogólnej międzynarodowej rozpoznawalności towarów wytwarzanych przez portugalski sektor rolno-przemysłowy oraz wspieranie internacjonalizacji MŚP poprzez wspólną kampanię promocyjną online.

Digital AgriExport 4.0 będzie organizowany za pośrednictwem platformy internetowej, która specjalizuje się w wirtualnych spotkaniach. Wezmą w nim udział przedstawiciele różnych sekcji portugalskiego sektora rolno-spożywczego, którzy spotkają się z kupcami z różnych rynków międzynarodowych w celu prowadzenia działalności zintegrowanej platformy.

Importerzy zarejestrowani na platformie będą uczestniczyć w spotkaniach z producentami różnych sektorów portugalskiego przemysłu rolno-spożywczego, w tym świeżych owoców i warzyw, przetworów, przetworów mięsnych, serów, win, olejów, przekąsek i innych delikatesów. Trzy tygodnie przed rozpoczęciem cyfrowej misji swój udział potwierdzili już nabywcy z takich krajów jak: Niemcy, Dubaj, Irlandia, Dania, Szwecja, Finlandia i Norwegia.

Platforma już działa, więc importerzy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, co ma do zaoferowania portugalski sektor rolno-spożywczy, mogą teraz bezpłatnie zarejestrować się, aby nawiązać kontakt z firmami, które ich najbardziej interesują, oraz ustalić termin i godzinę spotkania biznesowego.
Aby sformalizować rejestrację, zapraszamy na stronę agriexport.inovcluster.pt
Aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia Digital AgriExport 4.0, importerzy mogą również skontaktować się z InovCluster:

Email: international@inovcluster.com
Tel: +351 272 349 100
InovCluster - Cluster Agroindustrial do Centro Media

Przeczytaj również:

Konferencje TSW 2021 online

9 kwiecień 2021
Zapraszamy do udziału w konferencjach online. Konferencje będą transmitowane na platformie: www.tsw.pl. Agenda wydarzenia: https://tsw.pl/article/konferencje Podczas konferencji będzie możliwość zadawania pytań do ekspertów na czacie. Wszystkie prezentacje będą dostępne na naszej stronie po konferencji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji: https://tsw.pl/v-register »

Zapraszamy do rejestracji na targi WorldFood Poland Virtual Expo

8 kwiecień 2021
Najważniejsze wydarzenie branży spożywczej, handlu, oraz sektora HoReCa, które odbędzie się w dniach: 20-22 kwietnia 2021 r. Specjalnie dla Państwa udostępniamy kod do bezpłatnej rejestracji – należy wybrać Bilet Branżowy oraz wpisać kod promocyjny: Kod rabatowy: FOOD13 WordFood Poland Virtual EXPO 2021 to wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia dostęp do tysięcy przedstawicieli branży spożywczej, których można zaprosić na spotkanie, a następnie podjąć z nimi współpracę. »

Nadchodzi kolejny sezon jabłkowy – co czeka sadowników i jak się przygotować?

8 kwiecień 2021
Działalność wielu branż w obecnej sytuacji związanej z globalną epidemią COVID-19 jest postawiona pod znakiem zapytania. Według ekspertów Unii Owocowej, rok 2021 dla producentów owoców i warzyw, będzie kolejnym rokiem poświęconym zdobywaniu nowych rynków i prezentowaniu polskich owoców na arenie międzynarodowej, ale to także kolejny rok borykania się ze stale rosnącymi kosztami w sektorze. »
Partnerzy