Speciality & Fine Food Asia (SFFA), 22-24 czerwca 2022

10 październik 2021
Siostrzana wystawa Speciality & Fine Food Fair (SFFF), renomowanej londyńskiej imprezy rzemieślniczej poświęconej jedzeniu i napojom, Specialty & Fine Food Asia (SFFA) to wiodące w Azji Południowo-Wschodniej targi rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienite potrawy i napoje.

Ogromny sukces programu w ciągu ostatnich trzech lat zyskał fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej.
Czwarta edycja SFFA będzie współlokowana z Restaurant, Pub & Bar (RPB) Asia, wraz z premierą dwóch nowych pokazów - Specialty Coffee & Tea Asia (SCTA) oraz Meat & Poultry Asia (MPA), prezentujących szerszą wystawę specjalistycznych produktów z regionów całego świata.

Niezależnie od tego, czy chodzi o odkrywanie innowacyjnych i inspirujących produktów od nowych firm wchodzących na rynek  Start-Up Village, czy też zdobywanie najnowszych trendów od ekspertów branżowych, SFFA to wydarzenie, które pozwala doświadczyć najlepszych produktów spożywczych i napojów w orzeźwiający i wyjątkowy sposób.

Speciality & Fine Food Asia (SFFA)
22-24 czerwca 2022
Centrum kongresowo-wystawiennicze Suntec Singapore
www.Speciality-Asia.com

Przeczytaj również:

SIVAL 2022

18 listopad 2021
Po mijającym roku SIVAL cieszy się z powrotu, spotykając się ze wszystkimi aktywnymi uczestnikami w sektorze roślin. Przyszłe trendy i opinie na temat doświadczeń są na porządku dziennym, aby wspólnie budować przyszłość specjalistycznej kultury roślinnej. Z 700 wystawcami z Francji i całego świata, SIVAL to jedyne targi we Francji i Europie, które zorganizowały imprezę o tak dużej frekwencji i różnorodności dla wszystkich profesjonalistów w specjalistycznym sektorze roślin. »

SHAFFE bierze udział w Międzynarodowych Targach Owocowych w Szanghaju

16 listopad 2021
„Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że wreszcie możemy być na Shanghai International Fruit Expo. Chiny to nasz najważniejszy rynek, więc obecność na tym wydarzeniu pozwala nam zacieśniać przyjaźnie, nawiązywać kontakty i pozycjonować eksporterów owoców z południowej półkuli, szczególnie w tych trudnych czasach”, powiedział Nelli Hajdu, Sekretarz Generalny SHAFFE. »

Przygotowania do drugiej edycji Global Citrus Congress w pełnym rozkwicie

6 listopad 2021
Światowa Organizacja Citrusów (WCO) wraz ze swoimi partnerami CIRAD finalizuje przygotowania do drugiej edycji Global Citrus Congress, która odbędzie się 16 i 17 listopada 2021 roku. Wirtualne wydarzenie, które w swojej pierwszej edycji w 2020 roku zgromadziło ponad 1000 delegatów z całego świata, po raz kolejny zgromadzi społeczność cytrusową, aby omówić aktualne trendy, wyzwania i możliwości dla sektora cytrusowego. »
Partnerzy