Speciality & Fine Food Asia (SFFA), 8-10 grudnia 2021

3 sierpień 2021
Siostrzana wystawa Speciality & Fine Food Fair (SFFF), renomowanej londyńskiej imprezy rzemieślniczej poświęconej jedzeniu i napojom, Specialty & Fine Food Asia (SFFA) to wiodące w Azji Południowo-Wschodniej targi rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienite potrawy i napoje.

Ogromny sukces programu w ciągu ostatnich trzech lat zyskał fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej.
Czwarta edycja SFFA będzie współlokowana z Restaurant, Pub & Bar (RPB) Asia, wraz z premierą dwóch nowych pokazów - Specialty Coffee & Tea Asia (SCTA) oraz Meat & Poultry Asia (MPA), prezentujących szerszą wystawę specjalistycznych produktów z regionów całego świata.

Niezależnie od tego, czy chodzi o odkrywanie innowacyjnych i inspirujących produktów od nowych firm wchodzących na rynek  Start-Up Village, czy też zdobywanie najnowszych trendów od ekspertów branżowych, SFFA to wydarzenie, które pozwala doświadczyć najlepszych produktów spożywczych i napojów w orzeźwiający i wyjątkowy sposób.

Speciality & Fine Food Asia (SFFA)
8-10 grudnia 2021
Centrum kongresowo-wystawiennicze Suntec Singapore
www.Speciality-Asia.com

Przeczytaj również:

Rozpoczęły się zbiory odmian o kolorowym miąższu na półkuli północnej

14 wrzesień 2021
Kissabel®, innowacyjna gama jabłek o kolorowym miąższu od różowego do intensywnej czerwieni, wkrótce powróci na rynek europejski. Zbiory pierwszych jabłek Kissabel® rozpoczęły się we wrześniu w Wielkiej Brytanii, Francji i Szwajcarii. W październiku przyjdzie kolej na Włochy i Niemcy, gdzie uprawiane są głównie odmiany o czerwonym miąższu i skórce. Stany Zjednoczone również rozpoczną zbiory jesienią, z ilościami przeznaczonymi do testów komercyjnych. »

POLAGRA 2021 – stacjonarnie i online

13 wrzesień 2021
Targi POLAGRA to jedno z kluczowych wydarzeń dla sektora spożywczo-gastronomicznego. Wydarzenie co roku odwiedza kilkanaście tysięcy gości, z kraju i zagranicy. W tym roku zarówno wystawcy, jak i zwiedzający będą mogli w znaczący sposób zintensyfikować swoje działania mające na celu pozyskiwanie nowych kontrahentów. Wynika to z rozwinięcia formuły targów – ta tradycyjna, oparta o spotkania „face to face” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie dodatkowo wspierana dedykowaną platformą online. »

Międzynarodowe Sympozjum Wiśniowe odbędzie się w 2022 r.

13 wrzesień 2021
Macfrut 2022 stanie się światową stolicą wiśni dzięki Międzynarodowemu Sympozjum Wiśni, które odbędzie się w dniach 2-6 maja. Wydarzenie zostało zapowiedziane podczas sesji w Macfrut 2021, którą otworzył Renzo Piraccini, prezes Macfrut - „Wierzę, że wiśnie naprawdę ucieleśniają kulturę wyzwolenia i dlatego będą symbolicznym owocem Macfrut 2022. Jednym z rozwiązań jest identyfikacja upraw o wysokiej wartości, takich jak wiśnia. Cesena Fiera sfinansuje trzy stypendia dla trzech młodych ludzi o łącznej wartości 50 000 euro”. »
Partnerzy