Pub & Bar Asia (RPB Asia), 22-24 czerwca 2022

14 październik 2021
Pub & Bar Asia (RPB Asia) jedyne targi poświęcone butikowej i niezależnej społeczności restauracji, pubów i barów w Azji Południowo-Wschodniej.

Zlokalizowana razem z Speciality & Fine Food Asia (SFFA), RPB Asia odniosła ogromny sukces od samego początku, budując fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej.

Koncentrując się na napojach rzemieślniczych i innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, pokaz ugruntował swoją pozycję jako show dla właścicieli i operatorów restauracji, pubów i barów, liderów branży, innowatorów i trendsetterów, którzy nieustannie poszukują wyjątkowych pomysłów. produkty i rozwiązania.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wypróbowanie nowych smaków piwa rzemieślniczego w Tap Room, czy też zdobycie najnowszych trendów F&B od ekspertów branżowych, 4. edycja RPB Asia obiecuje nadal inspirować branżowych profesjonalistów, tworzyć prawdziwe konwersje i znaczące doświadczenia dla wszystkich.

Restaurant, Pub & Bar Asia (RPB Asia)
22-24 cerwca 2022
Suntec Singapore Convention & Exhibition Centre
www.RPB-Asia.com/

Przeczytaj również:

SIVAL 2022

18 listopad 2021
Po mijającym roku SIVAL cieszy się z powrotu, spotykając się ze wszystkimi aktywnymi uczestnikami w sektorze roślin. Przyszłe trendy i opinie na temat doświadczeń są na porządku dziennym, aby wspólnie budować przyszłość specjalistycznej kultury roślinnej. Z 700 wystawcami z Francji i całego świata, SIVAL to jedyne targi we Francji i Europie, które zorganizowały imprezę o tak dużej frekwencji i różnorodności dla wszystkich profesjonalistów w specjalistycznym sektorze roślin. »

SHAFFE bierze udział w Międzynarodowych Targach Owocowych w Szanghaju

16 listopad 2021
„Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że wreszcie możemy być na Shanghai International Fruit Expo. Chiny to nasz najważniejszy rynek, więc obecność na tym wydarzeniu pozwala nam zacieśniać przyjaźnie, nawiązywać kontakty i pozycjonować eksporterów owoców z południowej półkuli, szczególnie w tych trudnych czasach”, powiedział Nelli Hajdu, Sekretarz Generalny SHAFFE. »

Przygotowania do drugiej edycji Global Citrus Congress w pełnym rozkwicie

6 listopad 2021
Światowa Organizacja Citrusów (WCO) wraz ze swoimi partnerami CIRAD finalizuje przygotowania do drugiej edycji Global Citrus Congress, która odbędzie się 16 i 17 listopada 2021 roku. Wirtualne wydarzenie, które w swojej pierwszej edycji w 2020 roku zgromadziło ponad 1000 delegatów z całego świata, po raz kolejny zgromadzi społeczność cytrusową, aby omówić aktualne trendy, wyzwania i możliwości dla sektora cytrusowego. »
Partnerzy