Pub & Bar Asia (RPB Asia), 8-10 grudnia 2021

2 sierpień 2021
Pub & Bar Asia (RPB Asia) jedyne targi poświęcone butikowej i niezależnej społeczności restauracji, pubów i barów w Azji Południowo-Wschodniej.

Zlokalizowana razem z Speciality & Fine Food Asia (SFFA), RPB Asia odniosła ogromny sukces od samego początku, budując fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej.

Koncentrując się na napojach rzemieślniczych i innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, pokaz ugruntował swoją pozycję jako show dla właścicieli i operatorów restauracji, pubów i barów, liderów branży, innowatorów i trendsetterów, którzy nieustannie poszukują wyjątkowych pomysłów. produkty i rozwiązania.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wypróbowanie nowych smaków piwa rzemieślniczego w Tap Room, czy też zdobycie najnowszych trendów F&B od ekspertów branżowych, 4. edycja RPB Asia obiecuje nadal inspirować branżowych profesjonalistów, tworzyć prawdziwe konwersje i znaczące doświadczenia dla wszystkich.

Restaurant, Pub & Bar Asia (RPB Asia)
8 – 10 grudnia 2021
Suntec Singapore Convention & Exhibition Centre
www.RPB-Asia.com/

Przeczytaj również:

Rozpoczęły się zbiory odmian o kolorowym miąższu na półkuli północnej

14 wrzesień 2021
Kissabel®, innowacyjna gama jabłek o kolorowym miąższu od różowego do intensywnej czerwieni, wkrótce powróci na rynek europejski. Zbiory pierwszych jabłek Kissabel® rozpoczęły się we wrześniu w Wielkiej Brytanii, Francji i Szwajcarii. W październiku przyjdzie kolej na Włochy i Niemcy, gdzie uprawiane są głównie odmiany o czerwonym miąższu i skórce. Stany Zjednoczone również rozpoczną zbiory jesienią, z ilościami przeznaczonymi do testów komercyjnych. »

POLAGRA 2021 – stacjonarnie i online

13 wrzesień 2021
Targi POLAGRA to jedno z kluczowych wydarzeń dla sektora spożywczo-gastronomicznego. Wydarzenie co roku odwiedza kilkanaście tysięcy gości, z kraju i zagranicy. W tym roku zarówno wystawcy, jak i zwiedzający będą mogli w znaczący sposób zintensyfikować swoje działania mające na celu pozyskiwanie nowych kontrahentów. Wynika to z rozwinięcia formuły targów – ta tradycyjna, oparta o spotkania „face to face” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie dodatkowo wspierana dedykowaną platformą online. »

Międzynarodowe Sympozjum Wiśniowe odbędzie się w 2022 r.

13 wrzesień 2021
Macfrut 2022 stanie się światową stolicą wiśni dzięki Międzynarodowemu Sympozjum Wiśni, które odbędzie się w dniach 2-6 maja. Wydarzenie zostało zapowiedziane podczas sesji w Macfrut 2021, którą otworzył Renzo Piraccini, prezes Macfrut - „Wierzę, że wiśnie naprawdę ucieleśniają kulturę wyzwolenia i dlatego będą symbolicznym owocem Macfrut 2022. Jednym z rozwiązań jest identyfikacja upraw o wysokiej wartości, takich jak wiśnia. Cesena Fiera sfinansuje trzy stypendia dla trzech młodych ludzi o łącznej wartości 50 000 euro”. »
Partnerzy