Meat & Poultry Asia, 22-24 czerwca 2022, Suntec Singapore Convention & Exhibition Centre

14 październik 2021

Meat & Poultry Asia (MPA) to świeże spojrzenie na niewidzialne rzemiosło przemysłu mięsnego, łączy społeczność dostawców mięsa, importerów i handlowców, stawia czoła wspólnym wyzwaniom i dzieli się zrównoważonymi rozwiązaniami na przyszłość.

Pierwsza edycja MPA, zlokalizowana razem z Specialty & Fine Food Asia, wiodącymi targami w Azji Południowo-Wschodniej dla rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienitej żywności i napojów, umożliwi nawiązanie transgranicznych partnerstw między międzynarodowymi dostawcami mięsa i drobiu, producentami żywności z regionu Azji i Pacyfiku, usług gastronomicznych, hotelarstwa i klientów detalicznych, umożliwiając uzyskanie rzeczywistych wyników biznesowych. 

We współpracy ze Stowarzyszeniem Handlowców Mięsem (MTA) Singapur, podczas MPA odbędzie się pierwszy konkurs masarski w historii ASEAN, w którym wezmą udział indywidualni członkowie branży, którzy mają teraz szansę na nawiązanie przyjaźni w pracy i odblokowanie możliwości biznesowych. 

MPA 2022 to kreatywna i innowacyjna możliwość nawiązania relacji handlowych w całej Azji Południowo-Wschodniej.

Więcej informacji na https://www.Speciality-Asia.com/MeatandPoultry/ 

Przeczytaj również:

POLECO 2024 – biznesowe wydarzenie dla zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska

6 listopad 2024
Targi POLECO 2024 potwierdziły swój status kluczowego wydarzenia biznesowego w branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej, przyciągając ponad 5000 uczestników gotowych nawiązać wartościowe kontakty handlowe oraz wymienić się wiedzą o najnowszych trendach i technologiach w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Wystawcy z 10 krajów zaprezentowali innowacyjne rozwiązania – od zaawansowanych maszyn do segregacji i recyklingu »

Wyniki testów inwentaryzacji RFID

5 listopad 2024
Przeprowadzone testy na terenie zakładu wyrobów spożywczych potwierdziły, że technologia RFID sprawdzi się w optymalizacji procesu inwentaryzacji i zarządzania środkami trwałymi we wszystkich wskazanych lokalizacjach. Szacunki wskazują, iż przy liczbie 10 tys. środków trwałych do zinwentaryzowania metodą tradycyjną potrzeba 30 pełnych dni, a za pomocą RFID 2 dni, natomiast samo tworzenie raportu zajmie 5 min przy 5 dniach metodą ręczną. »

Wyniki testów inwentaryzacji RFID na przykładzie producenta spożywczego

5 listopad 2024
Wiodący producent wyrobów spożywczych powierzył firmie ISS RFID przeprowadzenie testów systemu RFID w obszarze produkcyjnym, magazynowym i biurowym. Ich celem było zbadanie środowiska dla funkcjonowania technologii RFID i sprawdzenie możliwości optymalizacji obszaru inwentaryzacji i zarządzania środkami trwałymi. Testy, których wyniki przedstawiono w 3. kwartale br., potwierdziły zasadność wdrożenia technologii radiowej. »
Partnerzy