Kongres 18 listopada 2021, Arche Krakowska w Warszawie

4 listopad 2021
Zapraszamy na trzy kongresy branżowe, które odbędą się równolegle w dniu 18 listopada br. w hotelu Arche Krakowska (Warszawa)/ We cordially invite you to three industry congresses, which will be held simultaneously on 18th of November 2021 at the Arche Krakowska hotel (Warsaw).
1. VIII Kongres Bezpieczeństwa Żywności/8th Food Safety Congress  „The Future of Food” www.foodcongress.org
2. III Kongres Logistyczny/3rd Logistics Congress, CSCMP CEE Supply Chain Conference 2021 www.conferencecscmp.org
3. I Kongres Polskiej Produkcji Podstawowej/ 1st Congress of Polish Primary Production www.primaryproductioncongress.org

Szczegółowe informacje oraz programy wydarzeń znajdują się w linkach powyej/ Detailed information and programs of the events in English can be found on the websites above.

Przeczytaj również:

SIVAL 2022

18 listopad 2021
Po mijającym roku SIVAL cieszy się z powrotu, spotykając się ze wszystkimi aktywnymi uczestnikami w sektorze roślin. Przyszłe trendy i opinie na temat doświadczeń są na porządku dziennym, aby wspólnie budować przyszłość specjalistycznej kultury roślinnej. Z 700 wystawcami z Francji i całego świata, SIVAL to jedyne targi we Francji i Europie, które zorganizowały imprezę o tak dużej frekwencji i różnorodności dla wszystkich profesjonalistów w specjalistycznym sektorze roślin. »

SHAFFE bierze udział w Międzynarodowych Targach Owocowych w Szanghaju

16 listopad 2021
„Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że wreszcie możemy być na Shanghai International Fruit Expo. Chiny to nasz najważniejszy rynek, więc obecność na tym wydarzeniu pozwala nam zacieśniać przyjaźnie, nawiązywać kontakty i pozycjonować eksporterów owoców z południowej półkuli, szczególnie w tych trudnych czasach”, powiedział Nelli Hajdu, Sekretarz Generalny SHAFFE. »

Przygotowania do drugiej edycji Global Citrus Congress w pełnym rozkwicie

6 listopad 2021
Światowa Organizacja Citrusów (WCO) wraz ze swoimi partnerami CIRAD finalizuje przygotowania do drugiej edycji Global Citrus Congress, która odbędzie się 16 i 17 listopada 2021 roku. Wirtualne wydarzenie, które w swojej pierwszej edycji w 2020 roku zgromadziło ponad 1000 delegatów z całego świata, po raz kolejny zgromadzi społeczność cytrusową, aby omówić aktualne trendy, wyzwania i możliwości dla sektora cytrusowego. »
Partnerzy