Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow

13 wrzesień 2022
Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, wracają Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow, które odbędą się w dniach 23-24 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze wydarzenie branży retail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ze względu na innowacyjność rozwiązań opartych na automatyzacji i robotyzacji, rozwiniętych w czasie pandemii.  

Poza bogatą ofertą produktów i usług mocną częścią Targów RetailShow są wydarzenia towarzyszące. To przede wszystkim całodniowa konferencja RetailCongress, warsztaty w Teatrze Innowacji i konkursy branżowe. 

– Na tegorocznej konferencji z pewnością nie zabraknie dyskusji o dostosowaniu branży retail do dynamicznej sytuacji rynkowej, spełnianiu potrzeb klientów i mierzeniu się z wyzwaniami, takimi jak brak zasobów ludzkich do obsługi kupujących oraz kryzys energetyczny. Zgodnie z zapotrzebowaniem naszych partnerów poświęcimy też dużo uwagi na cyfrową transformację – zapowiada Wojciech Smoktunowicz. 

11. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędzie się 23-24 listopada 2022 w godzinach 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.
Organizatorem Targów RetailShow jest firma ECP Polska. Wstęp jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej
http://www.retailshow.pl/pl/rejestracja lub w recepcji w dniu targów.

Przeczytaj również:

Partnerzy