WOP Dubai 2016

16 listopad 2016

Platforma Współpracy Handlowej POLAND FRUITS po raz kolejny promowała polskie firmy sektora owocowo-warzywnego na zagranicznym rynku. Targi produktów łatwo psujących się na Środkowym Wschodzie - WOP Dubai to doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności oraz nawiązania kontaktów handlowych na nowych rynkach.

W 8. edycji WOP DUBAI 2016 wzięło udział 235 wystawców z 34. krajów, co stanowi wzrost o 15% w porównaniu do ubiegłego roku. W  ponad 14. oficjalnych pawilonach z różnych krajów m.in. Australii, Belgii, Chin, Cypru, Egiptu, Francji, Grecji, Indii, Kenii, Maroka, Portugalii, Turcji i Hiszpanii można było poznać szeroką gamę oferowanych produktów i usług.

Na targi przybyło ponad 7000 odwiedzających z całego świata. Wystawa zbiegła się z 11. coroczną edycją targów IPM DUBAI 2016.

Targi potwierdzają swoją skuteczność o czym świadczy prawie 91% wystawców kontynuujących coroczne uczestnictwo w wydarzeniu.

Przeczytaj również:

Nowe testy potwierdzają lepsze plony roślin melona przy zastosowaniu agrofilmów marki Arrigoni Lirsa

3 czerwiec 2024
Wysokie temperatury latem oraz ataki mszyc i innych szkodników to główne przeszkody, które hodowcy melonów muszą pokonać, aby osiągnąć zadowalające wyniki. Nowe badania terenowe przeprowadzone na ziemi włoskich liderów branży OP Lorenzini Naturamica z Mantui i Azienda Agricola Malavasi dostarczyły obfitego potwierdzenia skuteczności stosowania agrofilmów w kontrolowaniu temperatury, »

Inicjatywy Fruit Attraction mające na celu maksymalne wykorzystanie udziału firm

28 maj 2024
Fruit Attraction, które odbędzie się w dniach 8–10 maja, będzie organizować specjalne działania mające na celu ułatwienie sprzedaży, promocji, rozwoju i wzrostu wszystkich wystawiających się firm. Inicjatywy mające na celu maksymalizację widoczności i zwrotu z inwestycji oraz uczynienie wystawców w centrum uwagi wszystkich profesjonalistów z branży. »

Technologie cyfrowe, które przewidują „sad jabłkowy przyszłości”

27 maj 2024
Technologie cyfrowe torujące drogę do „sadu jabłoniowego przyszłości” – to wspólny wątek, który połączy wiele wydarzeń proponowanych na Interpoma 2024, a Nagroda Interpoma 2024 nie będzie tu wyjątkiem. Zostanie przyznana technologiom cyfrowym, które umożliwiają postęp w zrównoważonym zarządzaniu sadami jabłoniowymi, powodując na przykład znaczną redukcję stosowania pestycydów i nawozów lub znaczną redukcję śladu węglowego. »
Partnerzy