Biofach Saudi Arabia - Riyadh International Covention & Exhibition Centre, 7-9 listopada 2022

8 listopad 2022
Biofach Saudi Arabia is currently taking place at the Riyadh International Covention & Exhibition Centre from 7-9 November 2022. 

As Day 2, it's refreshing to see how the Organic industry with its diffent sectors has some of the most talked about important topics in the industry to date.

Not only are we achieving success now, but are working and contributing in shaping the future of the fast-growing industry of organic - together.

Register your visit

Przeczytaj również:

Kissabel®, sezon zaczyna się pełną parą wraz ze zbiorami w Europie i USA

9 listopad 2022
Gama jabłek o wyrazistym miąższu, od różowego po intensywną czerwień, wchodzi obecnie na rynek europejski, po pozytywnych opiniach specjalistów z branży owocowo-warzywnej z Fruit Attraction. „Targi w Madrycie były doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiego portfolio odmian Kissabel®, które przyciągnęły uwagę i entuzjazm odwiedzających i kupujących zarówno ze względu na efekt „wow” miąższu, jak i doskonałe walory smakowe” – powiedział. Emmanuel de Lapparent, kierownik programu IFORED. »

Konkurs im. prof. Szczepana A. Pieniążka

6 listopad 2022
Organizatorzy targów TSW (18-19 stycznia 2023 r., Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie) zapraszają do udziału. W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody. Uhonorowana firma otrzyma nie tylko statuetkę – wizerunek Nagrody im. Profesora Szczepana A. Pieniążka – ale też nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł oraz prawo do wykorzystywania wizerunku nagrody bez ograniczeń przez okres roku na wszelkich materiałach reklamowych i marketingowych oraz możliwość wygłoszenia pięciominutowej prezentacji podczas gali wręczenia tych prestiżowych nagród. »

7. edycja agrofood & plastprintpack West Africa 2022 obejmuje szybko rozwijający się rynek

2 listopad 2022
Pawilony z Egiptu, Niemiec, Włoch, Holandii, RPA, Sri Lanki i Turcji. Po ogromnym sukcesie agrofood & plastprintpack West Africa 2019, jego 7. edycja odbędzie się od 29 listopada do 1 grudnia 2022 r. w najnowocześniejszej hali Trade Centre Arena w Akrze. agrofood & plastprintpack Afryka Zachodnia to najważniejsza platforma dla szybko rozwijającego się rynku Afryki Zachodniej. Wystawę ponownie uzupełni 3-dniowy program pełen prezentacji i konferencji. »
Partnerzy