Konkurs im. prof. Szczepana A. Pieniążka

6 listopad 2022
Organizatorzy targów TSW (18-19 stycznia 2023 r., Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie) zapraszają do udziału w Konkursie im. prof. Szczepana A. Pieniążka.

Bezpośrednim celem konkursu jest promocja i nagrodzenie produktów/maszyn/usług przeznaczonych do produkcji sadowniczej lub warzywniczej, cechujących się innowacyjnością, przyjaznych dla środowiska naturalnego i wydatnie wspierających produkcję ogrodniczą, usprawniających pracę, wpływających na poprawę wyników ekonomicznych gospodarstwa ogrodniczego.

W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody. Uhonorowana firma otrzyma nie tylko statuetkę – wizerunek Nagrody im. Profesora Szczepana A. Pieniążka – ale też nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł oraz prawo do wykorzystywania wizerunku nagrody bez ograniczeń przez okres roku na wszelkich materiałach reklamowych i marketingowych oraz możliwość wygłoszenia pięciominutowej prezentacji podczas gali wręczenia tych prestiżowych nagród. 

Formularz zgłoszenia do konkursu: 
Formularz zgłoszeniowy 2023 (wersja PDF)
Formularz zgłoszeniowy 2023 (wersja DOC) 

Wypełniony formularz należy przesłać na adres nagroda@tsw.pl do 16 grudnia 2022 r., do godziny 15:00. Opłata za zgłoszenie do Konkursu 1 produktu to tylko 500 zł netto.
Nagroda im. prof. Szczepana A. Pieniążka zostanie wręczona podczas uroczystości otwarcia targów TSW 2023,18 stycznia 2023 r. o godz. 10:00 (sala konferencyjna nr 2).

Przeczytaj również:

Partnerzy