VI Międzynarodowe Targi Chłodniczego Łańcucha Dostaw i Temperatury Kontrolowanej

5 grudzień 2022
Każda kolejna edycja targów ColdChain Poland gromadzi w jednym miejscu coraz więcej firm oferujących usługi w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, transportu i logistyki spożywczej, sprzętu przeładunkowego i systemówprzechowywania, chłodni i taboru transportowego, rozwiązań IT, bezpieczeństwa żywności i  telematyki w łańcuchu dostaw. Wszystkie ww. rozwiązaniabędą prezentowane szerokiemu gronu specjalistów, którzy poszukują podobnych usług na potrzeby branż spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej lub/i towarów niebezpiecznych.


Nowa edycja, nowe możliwości
Oprócz tradycyjnego połączenia targów Coldchain Poland z najważniejszymi targami branży spożywczej – WorldFood Poland, w tej edycji po raz pierwszy zostanie utworzona nowa strefa oferująca kompleksowe rozwiązania dla branży spożywczej – sektor Packaging. Będzie to dedykowany sektor skupiający najnowsze metody pakowania oraz opakowań dla produktów spożywczych. Niezmiennie na targach prezentowane będą także usługi z zakresu technologii, przetwórstwa i produkcji spożywczej, urządzenia filtrujące, oprogramowanie, automatyka,  usługi IT oraz kontrola jakości. Organizatorzy targów zapraszają każdą firmę świadczącą usługi z ww. zakresu do rezerwacji stoisk na najbliższą edycję ColdChain Poland 2023.


Nowe biznesowe kontakty
Całe spektrum rozwiązań dla branży spożywczej w jednym miejscu – gwarantuje dostęp do doskonałego grona odbiorców:- Producenci, Importerzy i Eksporterzy produktów spożywczych , suplementów oraz farmaceutyków- HoReCa- Sieci handlowe i supermarkety- Sklepy detaliczne i hurtownie- Właściciele magazynów i hal chłodniczych.ColdChain Poland to jedyna w Polsce biznesowa platforma łącząca przedsiębiorstwa działające w chłodniczym łańcuchu dostaw ze światem branży spożywczej.

Więcej informacji na stronie: www.coldchain.pl

Przeczytaj również:

Macfrut - dzień trzeci

10 maj 2024
Nowe granice podkładek. Powrót do przeszłości w świecie podkładek dla najpopularniejszych włoskich roślin owocowych, takich jak jabłka, gruszki i owoce pestkowe. Kierunek badań ma na celu odzyskanie „starego” wigoru tych roślin, aby uczynić je odpornymi na nowe fitopatologie. Wyłoniło się to podczas Międzynarodowego Sympozjum Podstawek, które odbyło się w Macfrut w ciągu dwóch dni roboczych, w którym uczestniczyli czołowi badacze z całego świata. Orodnictwo włoskie i europejskie w ogóle przesuwa się na wschód, szczególnie do Azerbejdżanu, Uzbekistanu czy Mołdawii, gdzie ze względu na zmiany klimatyczne tworzone są optymalne warunki, przynajmniej w tym początkowym okresie fazie, do uprawy jabłek i wiśni. »

Macfrut drugiego dnia

9 maj 2024
Międzynarodowe targi sektora świeżych produktów, które do jutra odbędą się w Rimini Expo Center, w centrum uwagi znajdą się innowacje w biorozwiązaniach i badania odmianowe w sektorze winogron stołowych. Zaprezentowano także Program Transformacji Rolnej Demokratycznej Republiki Konga. Demokratyczna Republika Konga ma bardzo duży potencjał i dąży do stworzenia możliwości partnerstwa dla włoskich i europejskich firm pragnących inwestować w tym państwie afrykańskim. »

Konsorcjum Fresh Produce wzywa rząd do umożliwienia oficjalnych inspekcji

7 maj 2024
„Staliśmy się pośmiewiskiem Europy”: Szef konsorcjum Fresh Produce krytykuje strategię graniczną Wielkiej Brytanii Nigel Jenney, dyrektor naczelny konsorcjum Fresh Produce Consortium (FPC), potępił rozwiązanie graniczne przyjęte przez rząd Wielkiej Brytanii po brexicie. „Rząd w zręczny sposób stworzył najbardziej nieefektywną i kosztowną granicę na świecie” – stwierdziła Jenney. „Ta jedyna w życiu szansa została zaprzepaszczona”. »
Partnerzy