Misja biznesowa Lizbona - Portugalia, 29 maja - 2 czerwca 2023

5 marzec 2023
Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) zaprasza do udziału w misji biznesowej przy wsparciu lokalnego partnera, Portugalskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIP).
Celem misji jest zapewnienie polskim uczestnikom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w ich siedzibach, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników profilem pożądanych spotkań (brief, vide formularz zgłoszeniowy).
Dogłębne i bezpośrednie poznanie rzeczywistości rynkowej kraju jest jedną z najważniejszych składowych przyszłego sukcesu.

Misja jest organizowana wspólnie z Portugalską Izbą Przemysłowo- Handlową (CCIP), prywatnym proaktywnym stowarzyszeniem biznesowym o rozległej sieci kontaktów, wspierającym firmy nieprzerwanie od 1834 roku.
CCIP wspiera i promuje rozwój swoich członków zarówno w kraju jak i na poziomie międzynarodowym. Jest również instytucją łączącą sektor małych i średnich przedsiębiorstw z dużymi graczami.Brama do 260 milionowego rynku krajów portugalskojęzycznych. PKB 2022 - 5,8% (prognoza OECD Economic Survey of Portugal)Lizbona to rankingowo top 10 miasto z najlepszą jakością życia na świecie (The Monocle w 2021).

Strategiczna lokalizacja między Europą, Afryką i Ameryką. Najbardziej wysuniętym na zachód punktem Europy jest przylądek Caboda Roca, położony w gminie Sintra.
Organizatorzy dostarczają też potrzebnej wiedzy na temat specyfiki rynku (uwarunkowania prawne i proceduralne), najważniejszych graczy, konkurencji oraz profilu konsumentów.

Więcej informacji:
Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej
wb@ppcc.pl
+48 696 760 925

Przeczytaj również:

Innowacyjne narzędzie LCA pomagające firmom ogrodniczym poprawić ich wpływ na środowisko

29 marzec 2023
Nowy standard LCA umożliwia wszystkim producentom podłoży uprawowych obliczanie wpływu ich produktów na środowisko przy użyciu tych samych zasad obliczeniowych, biorąc pod uwagę te same kategorie wpływu, zgodnie z metodą śladu środowiskowego produktu (PEF) opublikowaną przez Komisję Europejską. »

Targi WorldFood Poland już za 3 tygodnie

29 marzec 2023
Organizatorzy targów zapraszają już 18-20 kwietnia wszystkie osoby związane z branżą spożywczą, handlem hurtowym i detalicznym, importem, eksportem, dystrybucją żywności i napojów oraz gastronomią do EXPO XXI w Warszawie. IX edycja targów WorldFood Poland w skrócie: ➡ponad 270 wystawców z 32 krajów (ok. 45% firm z zagranicy) ➡ponad 40 debat i prelekcji PROGRAM KONFERENCYJNY ➡8 pawilonów narodowych: Włochy, Hiszpania, Tunezja, Ukraina, Tajlandia, Grecja, Macedonia, Sri Lanka »

Ponad 40 debat i prelekcji poświęconych branży FMCG

29 marzec 2023
WorldFood Poland to jedno z największych wydarzeń branżowych na rynku spożywczym w Polsce. Targi skupiają wystawców z różnych dziedzin przemysłu spożywczego, suplementów diety oraz sprzętu, technologii oraz rozwiązań dla branży. W ramach tegorocznej edycji WorldFood Poland organizatorzy przygotowali bogaty, merytoryczny i kompleksowy program merytoryczny, który skierowany jest do przedsiębiorców oraz wszystkich związanych są z branżą. »
Partnerzy