Polandfruits na targach WorldFood Poland 2023

18 kwiecień 2023
PolandFruits już po raz kolejny dołączył do grona wystawców na targach WorldFood Poland 18-20 kwietnia w Warszawie.

Targi WorldFood Poland to najważniejsze wydarzenie dla całej branży spożywczej, szansa na nawiązanie kontaktów z liderami branży, zdobycie cennych informacji i poszerzenie wiedzy branżowej.

Podczas wydarzenia, wystawcy i odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą czasopisma. Na łamach Polandfruits publikowane są artykuły, wywiady, poruszane ważne tematy gospodarcze, a producenci mają możliwość przedstawienia swojej oferty handlowej, dzięki czemu podnoszą skuteczność dotarcia do szerszego grona odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu, 
zespół PolandFruits,
stoisko nr R1.

IX edycja targów WorldFood Poland w skrócie:
➡ponad 270 wystawców z 32 krajów (ok. 45% firm z zagranicy)
➡ponad 40 debat i prelekcji 
➡8 pawilonów narodowych: Włochy, Hiszpania, Tunezja, Ukraina, Tajlandia, Grecja, Macedonia, Sri Lanka
➡3 pawilony regionalne: Mazowieckie, Łódzkie, Podkarpackie.
➡8 sektorów tematycznych
➡Wiele nowości produktowych, m.in.: owady jadalne, aż 26 firm z roślinnymi zamiennikami mięsa i nabiału, napoje na bazie grzybów, wina, piwa i drinki bezalkoholowe, żywność i napoje funkcjonalne.

Przeczytaj również:

Przyszłość pod znakiem automatyzacji. Element Logic na targach LogiMAT 2023

25 maj 2023
Pod koniec kwietnia w Stuttgarcie odbyły się największe w Europie intralogistyczne targi. LogiMAT 2023 zgromadził wystawców z 39 krajów. Również pierwszy raz w swojej historii wydarzenie przyciągnęło tak wielu odwiedzających. Podczas międzynarodowej imprezy nie mogło zabraknąć firmy Element Logic, która zaprezentowała swoje flagowe rozwiązania. Wykorzystanie AutoStore to zarówno wdrożenie rozwiązań w zakresie automatyzacji magazynu, jak i najszybszy system realizacji zamówień na metr kwadratowy na rynku. »

Rekordowa liczba odwiedzających

23 maj 2023
Między 25 a 27 kwietnia 2023 r. w Niemczech zorganizowano największe w Europie Targi LogiMAT, czyli Międzynarodowe Targi Specjalistyczne dotyczące rozwiązań intralogistycznych i zarządzania procesami w branży TSL. Trzydniowe targi zgromadziły łącznie ponad 60 tys. odwiedzających w centrum kongresowym Messe Stuttgart, przewyższając nawet liczby sprzed okresu pandemicznego. Dopisali również wystawcy, którzy wypełnili wszystkie dziesięć hal wystawienniczych kompleksu w niemieckim Stuttgarcie – łącznie swoje usługi przedstawiło ponad 1500 wystawców. »

Jak nowoczesne rozwiązania w zakresie sortowania, sortowania i pakowania zwiększają konkurencyjność pakowalni pomidorów

18 maj 2023
Pomidory to jedno z błogosławieństw życia. Dla hodowców pomidory dają wysokie plony i są bardzo poszukiwane. Dla konsumentów pomidory są pełne zdrowych przeciwutleniaczy, składników odżywczych i witamin. Dla producentów przetworzonej żywności pomidory dodają koloru, smaku i naturalnej dobroci sokom, pastom, przecierom, sosom i ketchupowi. A w przypadku linii przetwórstwa spożywczego pomidory stanowią rosnące źródło dochodów. Ale po policzeniu błogosławieństw zatrzymajmy się na chwilę, aby sprawdzić rzeczywistość. »
Partnerzy