Polandfruits na targach WorldFood Poland 2023

18 kwiecień 2023
PolandFruits już po raz kolejny dołączył do grona wystawców na targach WorldFood Poland 18-20 kwietnia w Warszawie.

Targi WorldFood Poland to najważniejsze wydarzenie dla całej branży spożywczej, szansa na nawiązanie kontaktów z liderami branży, zdobycie cennych informacji i poszerzenie wiedzy branżowej.

Podczas wydarzenia, wystawcy i odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą czasopisma. Na łamach Polandfruits publikowane są artykuły, wywiady, poruszane ważne tematy gospodarcze, a producenci mają możliwość przedstawienia swojej oferty handlowej, dzięki czemu podnoszą skuteczność dotarcia do szerszego grona odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu, 
zespół PolandFruits,
stoisko nr R1.

IX edycja targów WorldFood Poland w skrócie:
➡ponad 270 wystawców z 32 krajów (ok. 45% firm z zagranicy)
➡ponad 40 debat i prelekcji 
➡8 pawilonów narodowych: Włochy, Hiszpania, Tunezja, Ukraina, Tajlandia, Grecja, Macedonia, Sri Lanka
➡3 pawilony regionalne: Mazowieckie, Łódzkie, Podkarpackie.
➡8 sektorów tematycznych
➡Wiele nowości produktowych, m.in.: owady jadalne, aż 26 firm z roślinnymi zamiennikami mięsa i nabiału, napoje na bazie grzybów, wina, piwa i drinki bezalkoholowe, żywność i napoje funkcjonalne.

Przeczytaj również:

POLAGRA 24 - Mistrzowie Smaku wracają

11 lipiec 2024
Od wielu lat POLAGRA jest platformą dla branży gastronomicznej. To na niej odbywa się finał Kulinarnego Pucharu Polski, a pod okiem jurorów swoje umiejętności nabywają uczniowie szkół gastronomicznych. Zdanie klientów jest w gastronomii równie ważne jak ocena profesjonalistów. Najsmaczniej gotującego kucharza w poszczególnych województwach wyłoni plebiscyt „Mistrzowie Smaku” organizowany przez Polska Press Grupa. »

Lidl Polska Partnerem Głównym targów POLAGRA

8 lipiec 2024
Lidl Polska to największy eksporter dóbr rolno-spożywczych w naszym kraju oraz sieć działająca na rzecz zrównoważonego rozwoju i współpracy z lokalnymi dostawcami. Jak w praktyce wygląda kooperacja z siecią? O tym będą mogli przekonać się uczestnicy i wystawcy poznańskich targów POLAGRA, które odbędą się 25–27 września 2024 r. Lidl Polska został Partnerem Głównym wydarzenia i jednym z kluczowych wystawców. »

Ulepszone odmiany zrewolucjonizują produkcję malin i jeżyn w Serbii

8 lipiec 2024
Serbia od dawna jest znana jako światowa potęga, jeśli chodzi o produkcję i dostawy malin i jeżyn. Zdecydowana większość produkcji w kraju zawsze była i pozostaje przeznaczona na rynki przetworzone, takie jak IQF i soki/dżemy, w przeciwieństwie do spożycia świeżych jagód. Obecnie wydaje się, że przemysł jagodowy znajduje się na rozdrożu, co oznacza, że ​​może albo kontynuować stosowanie tradycyjnych metod, albo przejść na bardziej nowoczesne systemy produkcji. »
Partnerzy