Polandfruits na targach Macfrut 2023

4 maj 2023
PolandFruits już po raz kolejny dołączył do grona wystawców na targach Macfrut 2023, które odbywają się w Rimini Expo Center (Włochy) w dniach 3-5 maja. Podczas wydarzenia omówione zostaną wyzwania stojące przed sektorem owocowo-warzywnym oraz główne problemy branży.

Macfrut odgrywa coraz większą rolę w branży targowej. Od lat koncentruje się na tym, aby stać się targami dla całego sektora owocowo-warzywnego, skupiającymi sektor przedzbiorczy i pożniwny, jedyny w swoim rodzaju na świecie. Macfrut zapewnia nie tylko powierzchnię wystawienniczą, ale także szereg zindywidualizowanych usług dla wystawców (program dla kupujących, profesjonalne wycieczki itp.), co czyni go bardzo atrakcyjnym dla średnich firm eksportowych, które przychodzą w poszukiwaniu nowych możliwości i dowiedzenia się więcej o trendach w branży. Wychodząc naprzeciw potrzebom swojej grupy docelowej, działania Macfruta koncentrują się wokół trzech aktywów: biznesu, aby dać firmom szansę na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych; wiedza i innowacje, z obszarami tematycznymi, specjalnymi konferencjami i demonstracjami w terenie; i networking, poprzez rozbudowaną sieć kontaktów na targach.

Podczas wydarzenia, wystawcy i odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą czasopisma. Na łamach Polandfruits publikowane są artykuły, wywiady, poruszane ważne tematy gospodarcze, a producenci mają możliwość przedstawienia swojej oferty handlowej, dzięki czemu podnoszą skuteczność dotarcia do szerszego grona odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu, 
zespół PolandFruits

Przeczytaj również:

Przyszłość pod znakiem automatyzacji. Element Logic na targach LogiMAT 2023

25 maj 2023
Pod koniec kwietnia w Stuttgarcie odbyły się największe w Europie intralogistyczne targi. LogiMAT 2023 zgromadził wystawców z 39 krajów. Również pierwszy raz w swojej historii wydarzenie przyciągnęło tak wielu odwiedzających. Podczas międzynarodowej imprezy nie mogło zabraknąć firmy Element Logic, która zaprezentowała swoje flagowe rozwiązania. Wykorzystanie AutoStore to zarówno wdrożenie rozwiązań w zakresie automatyzacji magazynu, jak i najszybszy system realizacji zamówień na metr kwadratowy na rynku. »

Rekordowa liczba odwiedzających

23 maj 2023
Między 25 a 27 kwietnia 2023 r. w Niemczech zorganizowano największe w Europie Targi LogiMAT, czyli Międzynarodowe Targi Specjalistyczne dotyczące rozwiązań intralogistycznych i zarządzania procesami w branży TSL. Trzydniowe targi zgromadziły łącznie ponad 60 tys. odwiedzających w centrum kongresowym Messe Stuttgart, przewyższając nawet liczby sprzed okresu pandemicznego. Dopisali również wystawcy, którzy wypełnili wszystkie dziesięć hal wystawienniczych kompleksu w niemieckim Stuttgarcie – łącznie swoje usługi przedstawiło ponad 1500 wystawców. »

Jak nowoczesne rozwiązania w zakresie sortowania, sortowania i pakowania zwiększają konkurencyjność pakowalni pomidorów

18 maj 2023
Pomidory to jedno z błogosławieństw życia. Dla hodowców pomidory dają wysokie plony i są bardzo poszukiwane. Dla konsumentów pomidory są pełne zdrowych przeciwutleniaczy, składników odżywczych i witamin. Dla producentów przetworzonej żywności pomidory dodają koloru, smaku i naturalnej dobroci sokom, pastom, przecierom, sosom i ketchupowi. A w przypadku linii przetwórstwa spożywczego pomidory stanowią rosnące źródło dochodów. Ale po policzeniu błogosławieństw zatrzymajmy się na chwilę, aby sprawdzić rzeczywistość. »
Partnerzy