Food & Drinks Malaysia by SIAL, 4-6 czerwca 2023 | MITEC Kuala Lumpur, Malaysia

16 maj 2023
Food & Drinks Malaysia by SIAL is poised to be the leading food and beverage exhibition in Malaysia and around the region - providing a focused platform for the industry towards market entry to the gateway of Asia’s food Capital - Malaysia.

This new launch by SIAL explores opportunities in the food & beverage sectors, Seafood & Fishery, Halal Foods and Food & Beverage Technology with a special feature in Spice & Condiments as well as Alternative Proteins. The trade platform offers a unique experience to meet, establish new business networks with related businesses and services and learn through customized knowledge-based sessions on topics relating to the industry.

Exhibit Profile: 
• Canned Food, Confectionery, Packed Food• Dairy Products, Convenient & Ready Meals
• Tea, Coffee, Juices, Organic and Health Food
• Meat & Poultry, Fruits & Vegetables, Frozen Food• Spices and condiments, Fresh and Dried herbs
• Blended premixes Sauces and Seasonings
• Sea Food, Processed and Packed and Dried, Frozen and value added
• Food & beverage Processing Packaging Technology and Material
• Edible Oil Technology & Machinery
• Bottle Filling, Ceiling Wrapping machinery, Labeling and Packaging
• Warehousing and Storage, Refrigeration & installations

Przeczytaj również:

Rejestracja handlowa otwarta dla Fruit Attraction 2024 i LIVEConnect

10 czerwiec 2024
rofesjonaliści z branży owocowo-warzywnej mogą teraz zakupić karnety dla zwiedzających na 16. edycję Fruit Attraction. Targi organizowane przez IFEMA MADRID i FEPEX odbędą się w dniach 8-10 października i po raz kolejny zgromadzą w Madrycie całą społeczność światowego przemysłu owocowo-warzywnego. Fruit Attraction oferuje różne możliwości wejścia, dostosowane do potrzeb odwiedzających. Od profesjonalnego karnetu jednodniowego (dziennego) do trzydniowego. »

Food Africa i pacprocess MEA 2024: Konwergencja gigantów branży rozpocznie się w grudniu

9 czerwiec 2024
Food Africa i pacprocess MEA przygotowują się do swoich najbardziej ambitnych wydarzeń w historii. Wystawcy będą mieli niezrównane możliwości nawiązania kontaktu z liderami branży i poznania rozwijających się rynków Afryki i Bliskiego Wschodu. Prognozuje się, że do 2050 r. liczba ludności Afryki wzrośnie do 2,5 miliarda, sektor żywności i napojów doświadcza bezprecedensowego rozkwitu. Ten wzrost popytu na różnorodne produkty, napędzany młodą i coraz bardziej miejską bazą konsumentów. »

Krajowe Mistrzostwa Kawy w Singapurze powracają do Specialty Coffee & Tea Asia, gdzie odbędą się pierwsze w historii SIGEP Asia

8 czerwiec 2024
Edycja już 26–28 czerwca 2024 r. w Sands Expo & Convention Center Singapore. SCTA jest obecnie częścią inauguracyjnego SIGEP Asia, pierwszej w historii azjatyckiej edycji wiodących na świecie włoskich międzynarodowych targów rzemieślniczych branży lodów, ciast, piekarni i kawy SIGEP, które mają gościć do 10 000 gości branżowych i kupujących oraz ponad 250 wystawców i marek z 20 krajów i regionów. »
Partnerzy