Jak zaplanować udział w TSW?

16 sierpień 2023
14. edycja TSW daje wystawcom wyjątkową okazję do prezentacji oferty szerokiemu gronu odbiorców – TSW odwiedza blisko 16 000 uczestników z Polski i zagranicy. 

Jak zaplanować swój udział w TSW i zaprezentować swoją ofertę wystawienniczą w najlepszy sposób?

Skontaktuj się, by ustalić szczegóły swojego udziału w TSW – spersonalizowana ofeta spełni Twoje oczekiwania.
Zarejestruj się w systemie wystawcy i potwierdź lokalizację Twojego stoiska. Proces rejestracji to zaledwie kilka kroków, które przybliżą Cię do sukcesu.
Promuj swój udział na 14. TSW – skorzystaj z wielu możliwości promowania firmy przed i w czasie wydarzenia.
Dzięki szerokiej ofercie reklamowej oferowanej przez organizatora, będziesz widoczny dla swoich odbiorców.

ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ JUŻ TERAZ

Przeczytaj również:

Nowe zapotrzebowanie na powierzchnię na targach FRUIT LOGISTICA 2025

17 lipiec 2024
Duże zainteresowanie wystawców, zwłaszcza z Azji, skłoniło wiodące na świecie targi produktów świeżych do rozważenia dalszej ekspansji. Zapotrzebowanie na powierzchnię wystawienniczą na targach FRUIT LOGISTICA 2025 jest tak duże, że ich organizator rozważa dalszą rozbudowę o nowe hale na terenie targów Messe Berlin. Udział chińskich wystawców był już na rekordowym poziomie w 2024 r., a w 2025 r. może być jeszcze wyższy. »

Globalny handel przygotowuje się dla ASIA FRUIT LOGISTICA

17 lipiec 2024
Ponad 600 wystawców z około 38 krajów i regionów zarejestrowało się już, aby zaprezentować swoją ofertę na najważniejszym azjatyckim wydarzeniu poświęconym świeżym produktom. ASIA FRUIT LOGISTICA ponownie pojawi się w Hongkongu w dniach 4–6 września 2024 r., skupiając światowy biznes świeżych owoców i warzyw oraz prezentując cały łańcuch wartości. Na niecałe dwa miesiące do otwarcia, powierzchnia wystawiennicza jest prawie wyprzedana. »

POLAGRA 24 - Mistrzowie Smaku wracają

11 lipiec 2024
Od wielu lat POLAGRA jest platformą dla branży gastronomicznej. To na niej odbywa się finał Kulinarnego Pucharu Polski, a pod okiem jurorów swoje umiejętności nabywają uczniowie szkół gastronomicznych. Zdanie klientów jest w gastronomii równie ważne jak ocena profesjonalistów. Najsmaczniej gotującego kucharza w poszczególnych województwach wyłoni plebiscyt „Mistrzowie Smaku” organizowany przez Polska Press Grupa. »
Partnerzy