Warsaw Food Expo, 21-23 maja 2024

18 sierpień 2023

6. edycja międzynarodowych targów żywności - Warsaw Food Expo to okazja aby spotkać potencjalnych partnerów biznesowych i zwiększyć swoją widoczność w branży spożywczej. Dla wystawców targów to możliwość na wzmocnienie marki i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

W przyszłorocznej edycji targów Warsaw Food Expo Organizatorzy spodziewają się 20 000 odwiedzających oraz 500 wystawców na powierzchni aż 35 000 m². Podczas poprzedniej edycji zarejestrowanych zostało 14429 odwiedzających oraz 372 wystawców na powierzchni 25 000 m².

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

Przeczytaj również:

Globalny handel przygotowuje się dla ASIA FRUIT LOGISTICA

17 lipiec 2024
Ponad 600 wystawców z około 38 krajów i regionów zarejestrowało się już, aby zaprezentować swoją ofertę na najważniejszym azjatyckim wydarzeniu poświęconym świeżym produktom. ASIA FRUIT LOGISTICA ponownie pojawi się w Hongkongu w dniach 4–6 września 2024 r., skupiając światowy biznes świeżych owoców i warzyw oraz prezentując cały łańcuch wartości. Na niecałe dwa miesiące do otwarcia najważniejszych azjatyckich targów świeżych produktów, powierzchnia wystawiennicza jest prawie wyprzedana. Ponad 600 wystawców z 38 różnych krajów i regionów zaprezentuje swoje najnowsze produkty i usługi na targach. »

POLAGRA 24 - Mistrzowie Smaku wracają

11 lipiec 2024
Od wielu lat POLAGRA jest platformą dla branży gastronomicznej. To na niej odbywa się finał Kulinarnego Pucharu Polski, a pod okiem jurorów swoje umiejętności nabywają uczniowie szkół gastronomicznych. Zdanie klientów jest w gastronomii równie ważne jak ocena profesjonalistów. Najsmaczniej gotującego kucharza w poszczególnych województwach wyłoni plebiscyt „Mistrzowie Smaku” organizowany przez Polska Press Grupa. »

Lidl Polska Partnerem Głównym targów POLAGRA

8 lipiec 2024
Lidl Polska to największy eksporter dóbr rolno-spożywczych w naszym kraju oraz sieć działająca na rzecz zrównoważonego rozwoju i współpracy z lokalnymi dostawcami. Jak w praktyce wygląda kooperacja z siecią? O tym będą mogli przekonać się uczestnicy i wystawcy poznańskich targów POLAGRA, które odbędą się 25–27 września 2024 r. Lidl Polska został Partnerem Głównym wydarzenia i jednym z kluczowych wystawców. »
Partnerzy