Fresh & Perishables Expo Dubai, 12-14 grudnia 2023

21 sierpień 2023
Hurtownicy i sieci supermarketów w Dubaju dążą do pozyskiwania świeżych produktów bezpośrednio od producentów.

2023-08-21-natural3.jpg Rynek świeżych produktów w Dubaju stale rośnie. Ten rosnący trend odzwierciedla zmianę preferencji konsumentów w kierunku zdrowszych, bardziej zróżnicowanych diet i lepszych doznań kulinarnych.

Konsumenci chcą teraz zobaczyć, z jakiego kraju pochodzą owoce, w jakich warunkach zostały wyprodukowane i jakie mają właściwości odżywcze. Stale zaopatrujemy się w świeże produkty z krajów takich jak Republika Południowej Afryki, Indie, Włochy i Meksyk.   Are you producer?
   Connect with us!
   Join and begin your export journey

Przeczytaj również:

Inicjatywy Fruit Attraction mające na celu maksymalne wykorzystanie udziału firm

28 maj 2024
Fruit Attraction, które odbędzie się w dniach 8–10 maja, będzie organizować specjalne działania mające na celu ułatwienie sprzedaży, promocji, rozwoju i wzrostu wszystkich wystawiających się firm. Inicjatywy mające na celu maksymalizację widoczności i zwrotu z inwestycji oraz uczynienie wystawców w centrum uwagi wszystkich profesjonalistów z branży. »

Technologie cyfrowe, które przewidują „sad jabłkowy przyszłości”

27 maj 2024
Technologie cyfrowe torujące drogę do „sadu jabłoniowego przyszłości” – to wspólny wątek, który połączy wiele wydarzeń proponowanych na Interpoma 2024, a Nagroda Interpoma 2024 nie będzie tu wyjątkiem. Zostanie przyznana technologiom cyfrowym, które umożliwiają postęp w zrównoważonym zarządzaniu sadami jabłoniowymi, powodując na przykład znaczną redukcję stosowania pestycydów i nawozów lub znaczną redukcję śladu węglowego. »

Sezon na arbuzy i melony | FRESH ENERGY

23 maj 2024
Fresh Energy oferuje produkty pochodzące ze swojego gospodarstwa, w którym uprawiane są świeże produkty najwyższej jakości, zgodnie z najsurowszymi standardami jakości. Pozwala to zachować kontrolę nad każdym etapem procesu, od nasion po półkę, zapewniając klientom najświeższe i najbardziej aromatyczne produkty. Uprawa Fresh Energy obejmuje 10 dzień Ramadanu CITY, Dar El Salam 1 i 2, AL Alamein i Al Ismailia na glebie bogatej w minerały, »
Partnerzy