BIOFACH SAUDI ARABIA - Międzynarodowe Centrum Ekologiczne dla regionu MENA

24 październik 2023
Branża ekologiczna spotyka się na wystawie organicznej w Riyadzie.Sektor organiczny na Bliskim Wschodzie szybko się rozwija. Według Organic-market.info wzrost powierzchni żywności i napojów organicznych na półkach wzrósł o ponad 60% w ciągu ostatnich 5 lat. Szacuje się, że napędzane stale rosnącą populacją kraje Rady Współpracy Państw Zatoki Perskiej importują ponad 70–90% swojego zapotrzebowania na żywność. Jako jeden z największych krajów w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Arabia Saudyjska intensywnie inwestuje w rozwój sektora organicznego – od produkcji wiejskiej po półkę – i uważa to za jeden z ważnych kluczy na przyszłość.

Dwa specjalne wydarzenia będą dotyczyć tematów „Woda” i „Nawozy”. BIOFACH ARABIA SAUDYJSKA oferuje Państwu idealne miejsce do nawiązania kontaktów handlowych i kontaktów.

2023-10-24-biofach2.jpg

2023-10-24-biofach3.jpg

2023-10-24-biofach4.jpg

2023-10-24-biofach5.jpg

2023-10-24-biofach1.jpg

Przeczytaj również:

POLAGRA 24 - Mistrzowie Smaku wracają

11 lipiec 2024
Od wielu lat POLAGRA jest platformą dla branży gastronomicznej. To na niej odbywa się finał Kulinarnego Pucharu Polski, a pod okiem jurorów swoje umiejętności nabywają uczniowie szkół gastronomicznych. Zdanie klientów jest w gastronomii równie ważne jak ocena profesjonalistów. Najsmaczniej gotującego kucharza w poszczególnych województwach wyłoni plebiscyt „Mistrzowie Smaku” organizowany przez Polska Press Grupa. »

Lidl Polska Partnerem Głównym targów POLAGRA

8 lipiec 2024
Lidl Polska to największy eksporter dóbr rolno-spożywczych w naszym kraju oraz sieć działająca na rzecz zrównoważonego rozwoju i współpracy z lokalnymi dostawcami. Jak w praktyce wygląda kooperacja z siecią? O tym będą mogli przekonać się uczestnicy i wystawcy poznańskich targów POLAGRA, które odbędą się 25–27 września 2024 r. Lidl Polska został Partnerem Głównym wydarzenia i jednym z kluczowych wystawców. »

Ulepszone odmiany zrewolucjonizują produkcję malin i jeżyn w Serbii

8 lipiec 2024
Serbia od dawna jest znana jako światowa potęga, jeśli chodzi o produkcję i dostawy malin i jeżyn. Zdecydowana większość produkcji w kraju zawsze była i pozostaje przeznaczona na rynki przetworzone, takie jak IQF i soki/dżemy, w przeciwieństwie do spożycia świeżych jagód. Obecnie wydaje się, że przemysł jagodowy znajduje się na rozdrożu, co oznacza, że ​​może albo kontynuować stosowanie tradycyjnych metod, albo przejść na bardziej nowoczesne systemy produkcji. »
Partnerzy