Kongres Ekspansywnych Eksporterów

2 listopad 2023
15-16 listopada 2023 r.
Targi Kielce

Wyjątkowe wydarzenie łączące instytucje publiczne i sektor usług z przedsiębiorcami – zarówno tymi, którzy już działają za granicą, poszukując nowych rynków, oraz tych, którzy nadal zastanawiają się czy spróbować sił w eksporcie i jak zrobić to bezpiecznie i z sukcesem.

Przedstawiciele biznesu, nauki, administracji, organizacji pozarządowych oraz izb zagranicznych, wszyscy zaangażowani w rozwój międzynarodowej ekspansji, będą dzielić się wiedzą z zakresu prawa, finansów, sprzedaży i promocji, a także przedstawią najnowsze trendy oraz perspektywy rozwoju eksportu na dalekich rynkach.Zapraszamy na fascynujące panele dyskusyjne, prelekcje i prezentacje wybitnych ekspertów oraz żywe dyskusje networkingowe wśród eksporterów.

Kongres odbędzie się równolegle z Targami i Forum Marek Własnych Future Private Labels w ośrodku wystawienniczo-konferencyjnym Targi Kielce.

Więcej szczegółów oraz rejestracja na stronie: www.kongreseksporterow.org

Przeczytaj również:

Oman AgroFood 2023: Przyspieszenie innowacji w sektorze rolnictwa i rybołówstwa Omanu

29 listopad 2023
Dzięki 3200 km linii brzegowej i rozległym obszarom uprawnym rolnictwo i rybołówstwo odgrywają kluczową rolę w gospodarce Omanu. Sektory te zapewniają możliwości zatrudnienia i przyczyniają się do ciągłych wysiłków kraju na rzecz dywersyfikacji gospodarczej i bezpieczeństwa żywnościowego. Sprzyjający klimat w Omanie pozwala na połowy przez cały rok, a kraj jest jedynym eksporterem ryb w GCC i odpowiada za ponad 31% produkcji rybnej w regionie. »

Rynek możliwości: pacprocess MEA i Food Africa gotowe do startu

28 listopad 2023
Oferując nowe horyzonty i kontakty, innowacje w zakresie przetwarzania i pakowania oraz różnorodność afrykańskiego megarynku żywności w dniach 12-14 grudnia 2023 r. Food Africa i pacprocess MEA ponownie staną się sceną dla najnowszych technologii i koncepcji, budując ważne mosty dla partnerstw wykraczających poza granice. Pozytywny rozwój Food Africa i pacprocess MEA odzwierciedla szybki rozwój rynku. Populacja Afryki wzrośnie z 1,42 miliarda ludzi w 2022 r. do około 2,5 miliarda ludzi w 2050 r. »

Grüne Woche 2024: 16. Światowe Forum "Systemy żywnościowe przyszłości"

28 listopad 2023
Federalne Ministerstwo ds. Żywności i Rolnictwa (BMEL) zaprasza na Światowe Forum ds. Wyżywienia i Rolnictwa (GFFA), które odbędzie się w Berlinie w dniach 17–20 stycznia 2024 r. pod hasłem „Systemy żywnościowe naszej przyszłości – łączenie sił na rzecz świat bez głodu”. GFFA to wiodąca międzynarodowa konferencja poświęcona kluczowym kwestiom dla przyszłości światowego sektora rolno-spożywczego. Wydarzenie odbywa się już po raz 16. równolegle z Grüne Woche w Berlinie. »
Partnerzy