EL NAVARRICO obecne na targach żywności w Barcelonie

21 marzec 2024
Pierwszy dzień Targów Żywności był sukcesem dla El Navarrico, znanej z pysznych, wykwintnych lokalnych przetworów. Dzięki imponującej frekwencji i ożywionej atmosferze odwiedzającym podobały się nowe propozycje i zwykłe klasyki.

Na stoisku D150-1 w pawilonie 5 firma El Navarrico zaimponowała obecnym wyborem wysokiej jakości przetworów, podkreślonych ich tradycyjnym i autentycznym smakiem. 

Wśród zaprezentowanych nowości znajdują się m.in. nowe buliony i dania gotowe gotowe do spożycia, a także poszerzenie linii Black Label o takie opcje, jak m.in. fasolka szparagowa z grzybami oraz gulasze i buliony z kurczaka. 

Celem El Navarrico na tych targach jest poszerzenie swojej obecności na nowych rynkach, nagłośnienie nowego wizerunku marki i podzielenie się z odwiedzającymi swoją pasją do wysokiej jakości gastronomii. 

Zespół El Navarrico będzie obecny na Targach Żywności do czwartku, zapraszając wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojego stoiska i zapoznania się z ich produktami. Na instytucjonalnym stoisku Wspólnoty Foral Navarra, gdzie smak i tradycja będą głównymi składnikami, można spodziewać się kolejnych dni wypełnionych spotkaniami handlowymi i wyjątkowymi zajęciami gastronomicznymi.

Przeczytaj również:

Ochrona przed mrozem: o 2 stopnie więcej dzięki ekranom Arrigoni

15 kwiecień 2024
W związku z problemami wynikającymi ze zmiany klimatu, szkody spowodowane późnymi przymrozkami stanowią coraz większe zagrożenie, a zdarzenia tego rodzaju mogą od samego początku zagrozić uprawom i wynikom całego roku rolniczego. Arrigoni oferuje zróżnicowaną gamę innowacyjnych produktów łagodzących niskie temperatury, mogących zapobiegać lub ograniczać występowanie szkód spowodowanych przez mróz. »

Co wydarzyło się w branży spożywczej w ciągu ostatniego miesiąca?

14 kwiecień 2024
Innowacja ma kluczowe znaczenie w SIAL Paris – i nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w SIAL Start-up Village, która jest prowadzona we współpracy z Sesamers. Obecna w 24 krajach Sesamers to globalna sieć wydarzeń technologicznych zapoczątkowana przez specjalistów w 2015 roku. „Dzięki 10-letniemu doświadczeniu pomagamy innowacyjnym firmom zabłysnąć na scenie, budować lepsze wydarzenia i skalować strategię wpływu” – mówi sieć znana również jako Start-up Sesame. »

W kwietniu Ucima kontynuuje swoją działalność targową

12 kwiecień 2024
Ponad 50 włoskich firm wybiera się na Circle Pack Chile, Djazagro i Korea Pack. Po udanym udziale w targach Propak Vietnam na początku tego miesiąca, Ucima przygotowuje się do kontynuowania międzynarodowej działalności wystawienniczej poprzez obecność na trzech kolejnych targach branżowych, potwierdzając swoje zaangażowanie w promowanie włoskiego przemysłu opakowaniowego na poziomie globalnym. »
Partnerzy