Nowy termin targów, TSW 23-24 kwietnia

26 listopad 2020
Organizatorzy Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz utrzymanie wysokiej jakości, zdecydowali o zmianie terminu TSW 2021. Wydarzenie pierwotnie planowane na styczeń 2021 odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2021 r.
Zmiana terminu ma pozwolić osiągnąć uczestnikom optymalne korzyści przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków udziału w imprezie.

Decyzja o zmianie terminu TSW zapadła po odbytych konsultacjach z wystawcami, partnerami i przedstawicielami branży sadowniczo-warzywniczej. Obserwacje pokazały, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną kalendarz europejskich wydarzeń uległ znacznym modyfikacjom. Również wyniki ankiety przeprowadzonej wśród wystawców stanowiły podstawę do podjęcia tej decyzji. Według danych na dzień dzisiejszy zainteresowanie udziałem w przyszłorocznych targach wyraziła zdecydowana większość dotychczasowych klientów. 

Zapraszamy do udziału w TSW 2021. Ilość stoisk ograniczona z uwagi na zmienioną powierzchnię wystawienniczą.

Więcej informacji dot. spraw organizacyjnych: 

Agnieszka Świderska
a.swiderska@oikos.net.pl 
tel.: +48 508 618 270

Olga Chachulska
o.chachulska@oikos.net.pl
tel.: +48 508 618 298

Do zobaczenia na TSW 2021!

Przeczytaj również:

POLECO 2024 – biznesowe wydarzenie dla zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska

6 listopad 2024
Targi POLECO 2024 potwierdziły swój status kluczowego wydarzenia biznesowego w branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej, przyciągając ponad 5000 uczestników gotowych nawiązać wartościowe kontakty handlowe oraz wymienić się wiedzą o najnowszych trendach i technologiach w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Wystawcy z 10 krajów zaprezentowali innowacyjne rozwiązania – od zaawansowanych maszyn do segregacji i recyklingu »

Wyniki testów inwentaryzacji RFID

5 listopad 2024
Przeprowadzone testy na terenie zakładu wyrobów spożywczych potwierdziły, że technologia RFID sprawdzi się w optymalizacji procesu inwentaryzacji i zarządzania środkami trwałymi we wszystkich wskazanych lokalizacjach. Szacunki wskazują, iż przy liczbie 10 tys. środków trwałych do zinwentaryzowania metodą tradycyjną potrzeba 30 pełnych dni, a za pomocą RFID 2 dni, natomiast samo tworzenie raportu zajmie 5 min przy 5 dniach metodą ręczną. »

Wyniki testów inwentaryzacji RFID na przykładzie producenta spożywczego

5 listopad 2024
Wiodący producent wyrobów spożywczych powierzył firmie ISS RFID przeprowadzenie testów systemu RFID w obszarze produkcyjnym, magazynowym i biurowym. Ich celem było zbadanie środowiska dla funkcjonowania technologii RFID i sprawdzenie możliwości optymalizacji obszaru inwentaryzacji i zarządzania środkami trwałymi. Testy, których wyniki przedstawiono w 3. kwartale br., potwierdziły zasadność wdrożenia technologii radiowej. »
Partnerzy