Hiszpania po kryzysie – rynek dla polskich firm?

24 czerwiec 2015

Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza, Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii, ACCIÓ Invest in Catalonia, Why Tenerife zapraszają na seminarium oraz spotkanie networkingowe Hiszpania po kryzysie – rynek dla polskich firm? 

Data: 25 czerwca 2015 r. (czwartek)
Godz.: 18:00 – 21.00
Miejsce: Kraków, restauracja Klimaty Południa, św. Gertrudy 5
Uczestnicy: seminarium dedykowane firmom z Regionu Małopolski zainteresowanym inwestowaniem w Hiszpanii oraz eksportem produktów na tamtejszy rynek 
Koszt: 50 PLN brutto
Język: spotkanie odbędzie się w językach polskim i angielskim bez tłumaczenia
Zapisy: wypełniony formularz zgłoszeniowy (w załączniku maila) prosimy przesłać do dnia 22 czerwca 2015 na adres: k.tetych@phig.pl

Program

17:30  Rejestracja uczestników
18:00  Powitanie i wprowadzenie.
•  Zuzanna Gołębiewska, Dyrektor Biura Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej.
18.15  Możliwości inwestycyjne w Hiszpanii. Pytania, dyskusja.
•  Pablo Conde Diez del Corral, Radca Handlowy Ambasady Hiszpanii w Warszawie. 
18.30  Barcelona i Katalonia – możliwości biznesowe dla firm polskich. Pytania, dyskusja.
•  Michał Chabasiewicz, Dyrektor na Polskę ACCIÓ - instytucji publicznej wspierającej innowacyjność gospodarki oraz inwestycje zagraniczne w Katalonii.
18.45  Teneryfa i Wyspy Kanaryjskie – ułatwienia i szanse dla polskich firm. Instytucje publiczne i ,,one-stop shop” -jedno okienko dIa firm i inwestorów zagranicznych – Pytania, dyskusja.
•  Zulay Rodríguez Castilla, Senior Economist, Why Tenerife
19.00  Reformy w Hiszpanii, transfer technologii z nauki do praktyki w Hiszpanii i w Polsce. Pytania, dyskusja.
•  Rafał Bill, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
19.15  Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza - praktyczna pomoc w wejściu firm polskich na rynek Hiszpanii.  Pytania, dyskusja.
•  Zuzanna Gołębiewska, Dyrektor Biura Polsko – Hiszpańskiej Izby Gospodarczej.
19.30  Networking moderowany przez BNI Kraków, poczęstunek TARDE DE SABORES: WIECZÓR SMAKÓW.  

Zdjęcie i informacja prasowa: Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza

Przeczytaj również:

Macfrut - dzień trzeci

10 maj 2024
Nowe granice podkładek. Powrót do przeszłości w świecie podkładek dla najpopularniejszych włoskich roślin owocowych, takich jak jabłka, gruszki i owoce pestkowe. Kierunek badań ma na celu odzyskanie „starego” wigoru tych roślin, aby uczynić je odpornymi na nowe fitopatologie. Wyłoniło się to podczas Międzynarodowego Sympozjum Podstawek, w którym uczestniczyli czołowi badacze z całego świata. Orodnictwo włoskie i europejskie w ogóle przesuwa się na wschód, szczególnie do Azerbejdżanu, Uzbekistanu czy Mołdawii, »

Macfrut drugiego dnia

9 maj 2024
Międzynarodowe targi sektora świeżych produktów, które do jutra odbędą się w Rimini Expo Center, w centrum uwagi znajdą się innowacje w biorozwiązaniach i badania odmianowe w sektorze winogron stołowych. Zaprezentowano także Program Transformacji Rolnej Demokratycznej Republiki Konga. Demokratyczna Republika Konga ma bardzo duży potencjał i dąży do stworzenia możliwości partnerstwa dla włoskich i europejskich firm pragnących inwestować w tym państwie afrykańskim. »

Macfrut - 8 maja

8 maj 2024
Doświadczenia z uprawą w pomieszczeniach i zastosowania farmaceutyczne. Rolnictwo wertykalne: znaczenie współpracy multidyscyplinarnej, kluczowej w środowisku akademickim, krzyżuje innowacyjne praktyki agronomiczne z korzyścią dla zdrowia i jakości życia. Nie zapominając o potrzebie niemal ciągłych badań, jak zauważyła Andrea Primavera, prezes Fippo (Włoskiej Federacji Oficjalnych Producentów Roślin). To wokół tych koncepcji powstała konferencja »
Partnerzy