ZŁOTY MEDAL targów AGROTECH 2015 w Polsce

3 kwiecień 2015
Ciągnik Case IH Magnum 380 CVX otrzymał trzecie wyróżnienie z rzędu / Rozwiązania technologiczne docenione najpierw na targach EIMA 2014 i SIMA 2015, teraz na targach AGROTECH / Opcja Rowtrac wyróżniona za poszerzenie zakresu zastosowania i wzmożoną ochronę gleby.

Ciągnik Case IH Magnum został wyróżniony trzeci raz z rzędu: po otrzymaniu nagród w kategoriach Tractor Of The Year 2015 na targach EIMA w Bolonii zeszłej jesieni oraz Machine Of The Year 2015 na targach SIMA w Paryżu, które odbyły się w lutym, nowy model Magnum 380 CVX zdobył złoty medal na targach AGROTECH w Kielcach. Na liście wystawców organizowanej po raz 21. wystawy AGROTECH znaleźli się wystawcy z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii i Czech. W targach wzięło udział ponad 700 znanych w branży rolniczej przedsiębiorstw, które prezentowały swoje najnowsze urządzenia i maszyny przeznaczone do pracy w gospodarstwach rolnych i w leśnictwie. – W ciągu ostatniego półrocza ciągnik Case IH Magnum 380 CVX otrzymał wiele wyrazów uznania. Ogromny sukces w postaci otrzymania trzech prestiżowych nagród branżowych z rzędu wyraźnie świadczy o tym, że branża rolnicza docenia markę Case IH oraz nasze innowacyjne i wysoce wydajne maszyny rolnicze – powiedział na targach AGROTECH Matthew Foster, wiceprezes odpowiedzialny za rozwój marki Case IH w obrębie regionu EMEA.XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to największe i najważniejsze targi rolnicze w halach w Polsce. W tym roku, powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 60 tysięcy metrów kwadratowych, a wystawione na niej setki maszyn rolniczych rozmaitych rozmiarów i o różnym przeznaczeniu w pracy na roli lub w lasach obejrzało ponad 58 tysięcy gości.
– Dla Case IH targi AGROTECH stanowią wspaniałą okazję do zaprezentowania klientom z Polski i innych krajów naszych współczesnych, innowacyjnych i niezwykle wydajnych maszyn. Jesteśmy świadomi, jak ważna jest wydajność pracy dla współczesnych gospodarstw rolnych w Europie. Wiemy też, że zmiany klimatu powodują konieczność maksymalnego wykorzystywania dostępnych zasobów. W trakcie targów AGROTECH mogliśmy pogłębić relacje z klientami i zaprezentować nowatorskie rozwiązania technologiczne, co sprawiło, że było to dla nas bardzo owocne wydarzenie. Na koniec pragnę podkreślić, że otrzymaliśmy nie tylko złoty medal za ciągnik Magnum 380 CVX, ale także drugi złoty medal za oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej, co dodatkowo sprawiło nam ogromną radość – podsumował Foster.
Imponujące dowody na nieprzerwane dążenie do doskonałości
Po wprowadzeniu na rynek ciągników serii Magnum w 1987 roku, maszyny z tejże serii podlegały nieustannym ulepszeniom, które skutkowały wzrostem wydajności i produktywności, obniżeniem poziomu zużycia paliwa i obniżeniem emisji, a także polepszeniem komfortu pracy operatora. Ulepszenia prowadziły jednocześnie do optymalizacji zwrotu z inwestycji właścicieli maszyn. Najnowszy model Magnum 380 CVX jest wyposażony w bezstopniową przekładnię CVX, prosty w użyciu podłokietnik Multicontroller, oświetlenie LED oraz innowacyjną opcję Rowtrac, która łączy w sobie najlepsze cechy pojazdów kołowych i gąsienicowych.

mat.prasowe: CNH Industrial Polska

Przeczytaj również:

POLECO 2024 – biznesowe wydarzenie dla zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska

6 listopad 2024
Targi POLECO 2024 potwierdziły swój status kluczowego wydarzenia biznesowego w branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej, przyciągając ponad 5000 uczestników gotowych nawiązać wartościowe kontakty handlowe oraz wymienić się wiedzą o najnowszych trendach i technologiach w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Wystawcy z 10 krajów zaprezentowali innowacyjne rozwiązania – od zaawansowanych maszyn do segregacji i recyklingu »

Wyniki testów inwentaryzacji RFID

5 listopad 2024
Przeprowadzone testy na terenie zakładu wyrobów spożywczych potwierdziły, że technologia RFID sprawdzi się w optymalizacji procesu inwentaryzacji i zarządzania środkami trwałymi we wszystkich wskazanych lokalizacjach. Szacunki wskazują, iż przy liczbie 10 tys. środków trwałych do zinwentaryzowania metodą tradycyjną potrzeba 30 pełnych dni, a za pomocą RFID 2 dni, natomiast samo tworzenie raportu zajmie 5 min przy 5 dniach metodą ręczną. »

Wyniki testów inwentaryzacji RFID na przykładzie producenta spożywczego

5 listopad 2024
Wiodący producent wyrobów spożywczych powierzył firmie ISS RFID przeprowadzenie testów systemu RFID w obszarze produkcyjnym, magazynowym i biurowym. Ich celem było zbadanie środowiska dla funkcjonowania technologii RFID i sprawdzenie możliwości optymalizacji obszaru inwentaryzacji i zarządzania środkami trwałymi. Testy, których wyniki przedstawiono w 3. kwartale br., potwierdziły zasadność wdrożenia technologii radiowej. »
Partnerzy