Targi MedFEL okazały się sukcesem

16 maj 2016

Targi MedFEL to organizowane w Perpignan międzynarodowe targi owocowo-warzywne. Impreza targowa poświęcona jest rynkowi owoców i warzyw.
W ofercie wystawców znalazły się świeże owoce i warzywa, suszone owoce, orzechy, produkty mrożone i puszkowane, owoce i warzywa egzotyczne, uprawy organiczne, zioła i przyprawy, technologie sortowania, pakowania, przechowywania i przetwarzania, transport i logistyka, zarządzanie produkcją i sprzedażą, rozwiązania informatyczne dla branży oraz systemy uprawy.
W tegorocznej imprezie, w dniach 26 - 28 kwietnia, udział wzięło 246 wystawców z 13 krajów. Odnotowano 6122 odwiedzających (wzrost o 5% w stosunku do zeszłorocznej edycji). Targom towarzyszyły konferencje i bloki tematyczne, które przyciągały uwagę przedstawicieli z branży. Podczas trzydniowego wydarzenia odbyło się również wiele spotkań B2B.

2016-05-11-medfel3.jpg

Zdaniem Chantal Passat przewodniczej Komitetu Organizacyjnego tegoroczna edycja targów MedFEL okazała się sukcesem.

Na tle konkurecji targi MedFEL rozwijają się, wzrasta liczba odwiedzających jak i poszerza się liczba wystawców.
"Dołożymy wszelkich starań aby uatrakcyjnić naszą ofertę wprowadzając jeszcze wiecej innowacyjnych rozwiazań w kolejnej edycji zaplanowanej na ostatni tydzień kwietnia" - podkreśliła Chantal Passat.

Podczas targów MedFEL nie zabrakło również poskich akcentów. Wśród obecnej na targach prestiżowej, branżowej, międzynarodowej prasy, znalazło się polskie, bilateralne, biznesowo-handlowe czasopismo POLAND FRUITS, które cieszyło się dużym zainteresowaniem zagranicznych odbiorców.

2016-05-11-medfel-kiosk.jpg

Based on press releases of MedFEL: AD  Poland Fruits

Przeczytaj również:

Święto branży HoReCa już w marcu

13 listopad 2018
W dniach 21-23 marca, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. To wydarzenia na światowym poziomie, na których każdy związany z branżą HoReCa po prostu musi być! W tym roku pojawi się dużo nowości rynkowych, a także wiele debiutów. Dodatkowo program merytoryczny zapowiada się naprawdę interesująco. »

Edukacyjnie na EuroGastro

4 listopad 2018
W dniach 27-28 marca 2019 r., podczas targów EuroGastro, odbędzie się pierwsza sesja szkoleniowa w ramach Programu Edukacyjnego „Profesjonalny Menedżer Restauracji”. Wydarzenie organizują MT Targi Polska wspólnie z Kongresem Szefów Kuchni, który zajmuje się częścią merytoryczną. Projekt jest odpowiedzią na potrzebę profesjonalnego przygotowania menedżerów restauracji do prowadzenia biznesu gastronomicznego. »

Rekordowe targi TransLogistica Poland – 6-8 listopada

2 listopad 2018
Do VI edycji Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland zostało już tylko kilka dni. Tegoroczna edycja wydarzenia, mająca miejsce w dniach 6-8 listopada 2018 w EXPO XXI Warszawa, cieszy się rekordową popularnością. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 240 wystawców, m.in z Polski, UE, krajów bałtyckich, państw WNP, Chin czy Indii. Dynamiczny rozwój targów potwierdza, że TransLogistica Poland to najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe. »
Partnerzy