Targi MedFEL okazały się sukcesem

16 maj 2016

Targi MedFEL to organizowane w Perpignan międzynarodowe targi owocowo-warzywne. Impreza targowa poświęcona jest rynkowi owoców i warzyw.
W ofercie wystawców znalazły się świeże owoce i warzywa, suszone owoce, orzechy, produkty mrożone i puszkowane, owoce i warzywa egzotyczne, uprawy organiczne, zioła i przyprawy, technologie sortowania, pakowania, przechowywania i przetwarzania, transport i logistyka, zarządzanie produkcją i sprzedażą, rozwiązania informatyczne dla branży oraz systemy uprawy.
W tegorocznej imprezie, w dniach 26 - 28 kwietnia, udział wzięło 246 wystawców z 13 krajów. Odnotowano 6122 odwiedzających (wzrost o 5% w stosunku do zeszłorocznej edycji). Targom towarzyszyły konferencje i bloki tematyczne, które przyciągały uwagę przedstawicieli z branży. Podczas trzydniowego wydarzenia odbyło się również wiele spotkań B2B.

2016-05-11-medfel3.jpg

Zdaniem Chantal Passat przewodniczej Komitetu Organizacyjnego tegoroczna edycja targów MedFEL okazała się sukcesem.

Na tle konkurecji targi MedFEL rozwijają się, wzrasta liczba odwiedzających jak i poszerza się liczba wystawców.
"Dołożymy wszelkich starań aby uatrakcyjnić naszą ofertę wprowadzając jeszcze wiecej innowacyjnych rozwiazań w kolejnej edycji zaplanowanej na ostatni tydzień kwietnia" - podkreśliła Chantal Passat.

Podczas targów MedFEL nie zabrakło również poskich akcentów. Wśród obecnej na targach prestiżowej, branżowej, międzynarodowej prasy, znalazło się polskie, bilateralne, biznesowo-handlowe czasopismo POLAND FRUITS, które cieszyło się dużym zainteresowaniem zagranicznych odbiorców.

2016-05-11-medfel-kiosk.jpg

Based on press releases of MedFEL: AD  Poland Fruits

Przeczytaj również:

Partnerzy