Fundusze Europejskie 2014-2020. Nowy rok - nowe możliwości!

4 grudzień 2014

PRZEDSIĘBIORCO! 10 grudnia 2014 o godzinie 12:00  zapraszamy Cię na BusinessLunch, który odbędzie się w Centrum Coworkingu Humańska 8 w Warszawie.

Tego dnia dowiesz się:
● gdzie i jak starać się o dotacje z Unii Europejskiej?
● w jaki sposób zrobić to z zyskiem?
● czego unikać i na co uważać przy składaniu wniosków?
● na co możesz dostać dotacje?
● jakie są szanse, a jakie zagrożenia przy korzystaniu z Funduszy UE?

Boimy się tego czego nie znamy! Według raportu Instytutu Badań i Analiz oraz portalu Firmy.net., tylko 14% przedsiębiorców deklaruje gotowość skorzystania ze wsparcia unijnego.

Czy powodem faktycznie jest strach przed tego typu źródłem finansowania? A może  przedsiębiorcy są nieświadomi, jak ogromne korzyści mogą zyskać dla swoich firm? 
Znamy już setki przykładów, kiedy fundusze unijne przyniosły właścicielom małych i średnich firm niepodważalne korzyści. Przedsiębiorstwa te zaczęły rozwijać się o wiele szybciej i łatwiej przy znacznie niższym nakładzie finansowym, niż w przypadku skorzystania z innych źródeł.

Także Twoje przedsiębiorstwo może starać się o dofinansowanie projektów z wielu dziedzin: od kupna środków trwałych, przez zakup gruntów, czy wartości niematerialnych,  co da Ci możliwość wzmocnienia pozycji i konkurencyjności Twojej firmy na rynku.


Prelekcję na ten ważny temat wygłosi ekonomistka i specjalistka od pozyskiwania funduszy europejskich,  Małgorzata Łukaszewicz, ekspert programu Stołecznego Forum Przedsiębiorczości (SFoP), która w swojej karierze koordynowała projekty o ponad milionowej wartości dla, m.in., Wojewódzkiej Komendy OHP w Gdańsku, Urzędu Dzielnicy Ursynów czy Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego m. st. Warszawy. Małgorzata Łukaszewicz obecnie prowadzi działalność doradczą w zakresie pozyskiwania dotacji, mentoringu dla kobiet powracających na rynek pracy oraz pozyskiwania finansowania na działalność organizacji ngo.

Polish Business Club to Twój klub, który prócz dostarczenia Ci ważnej bazy merytorycznej stawia też na atmosferę! BusinessLunch 10 grudnia  to także:

- networking,
- prezentacja Ciebie i Twojej firmy,
- praktyczne szkolenie,
- dobre jedzenie,
- świetna zabawa,
- spotkanie otwarte, które umożliwia wszystkim poznanie Polish Business Club od wewnątrz!

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny spośród klubów biznesowych w Polsce daje możliwość do networkingu, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, możliwość poznania naszego klubu od wewnątrz i nawiązania cennych kontaktów biznesowych z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam?

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś! www.warsaw.plbclub.pl
Koszt udziału w spotkaniu to 60 zł brutto. Liczba miejsc jest ograniczona, a taka okazja przedświątecznej, twórczej atmosfery może się już nie powtórzyć!
 

AGENDA SPOTKANIA:
BusinesLunch 10.12.2014
Centrum Coworkingu Humańska 8


11:30 - Rejestracja na wydarzenie

12:00 - Godzina rozpoczęcia wydarzenia

• Wystąpienie Sławomira Stańczuka – Przedstawienie idei, celów i kierunków

rozwoju Polish Business Club

12:30 - Przedstawienie działalności uczestników spotkania. Zaprezentowanie siebie i

własnej firmy (1 min/os.)

13:00 – Panel prelegencki

● Małgorzata Łukaszewicz - “Fundusze Europejskie 2014-2020. Nowy rok - nowe możliwości!”

14:00 – BusinessLunch & Networking

15:00 - Podsumowanie i zakończenie spotkania


Małgorzata Łukaszewicz 

.Absolwentka wydziału Ekonomii i Zarządzenia Politechniki Gdańskiej oraz Rouen Business School (Ecole Supérieure de Commerce de Rouen)

W latach 2004-2008 dyrektor operacyjna Wojewódzkiej Komendy OHP w Gdańsku. Koordynowała projektami o wartości 1 mln PLN/ rocznie.

W latach 2009-2013 była koordynatorem projektów:

- „Nowa szkoła” wartość projektu:700 tyś PLN, beneficjent: Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy,
- „Przedszkole Równych Szans” wartość projektu: 1,5 mln PLN, beneficjent: Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy,
- „Stołeczne Forum Przedsiębiorczości” wartość projektu 3,6mln PLN, beneficjent: Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego m.st. Warszawy.

Prowadzi działalność doradczą w zakresie:
● pozyskiwania dotacji na stworzenie nowej e-usługi,
● mentoringu dla kobiet powracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim,
● pozyskiwania finansowania dla organizacji ngo.

Zapraszamy serdecznie wszystkich przedsiębiorców z Warszawy i miast powiatowych,  którzy razem z nami chcą budować nową jakość dla prowadzenia biznesu w Polsce i w oparciu o przyjęte wspólnie wartości, sięgać po sukces!

mat.prasowe PBC

Przeczytaj również:

Innowacje na Konferencji Maszynowej podczas TSW 2025

24 październik 2024
Podczas nadchodzących Targów Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW 2025) w Kielcach, serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Maszynowej, która odbędzie się 23 stycznia 2025. To wydarzenie, które zgromadzi ekspertów i entuzjastów nowoczesnych technologii ogrodniczych – idealne miejsce, by podzielić się swoją wiedzą, nawiązać kontakty i poznać najnowsze trendy w Ogrodnictwie 4.0 i 5.0. »

Macfrut Academy, nowa lekcja wideo na temat chilijskiej wiśni

23 październik 2024
Chilijski łańcuch dostaw wiśni jest tematem nowego odcinka Macfrut Academy, innowacyjnej platformy promowanej przez Macfrut. Spotkanie w czwartek, 24 października, o godz. 17:00 (czasu włoskiego) na lekcję wideo poświęconą jednemu z wiodących na świecie sektorów produkcji wiśni. Bardziej szczegółowo odcinek koncentruje się na procesie po zbiorach, ze szczególnym uwzględnieniem technologii, które umożliwiają eksport 90% tego owocu na całym świecie. »

PPWR, niepraktyczne i szkodliwe rozporządzenie dla całego łańcucha dostaw

21 październik 2024
Europejskie rozporządzenie w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych (PPWR), przyjęte przez Parlament Europejski 24 kwietnia, znacząco wpływa na łańcuch dostaw świeżych owoców i warzyw, szczególnie tam, gdzie zakazuje stosowania opakowań plastikowych. Europejskie świeże owoce i warzywa są już sprzedawane luzem w 50% przypadków, a opakowania plastikowe stosowane w tym sektorze stanowią zaledwie 1,5% wszystkich opakowań żywności. »
Partnerzy