Jubileuszowa X-Edycja Fresh Market 2017

3 lipiec 2017

Konfernecja Fresh Market 2017 to spotkanie dostawców świeżych owoców, warzyw i kwiatów z kupcami reprezentującymi sieci handlowe.

Jubileuszowa X-Edycja, odbędzie się 21 września w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W 2016 roku gościliśmy ponad 330 uczestników z 11 krajów.

Fresh Market to bezpośrednie spotkania biznesowe z kupcami z sieci handlowych.
Zaproszenie do tegorocznej edycji przyjęli kupcy z 23 sieci: ATB Ukraina, AVITA, BIEDRONKA, BIELMARKET Białoruś, BRNENKA Czechy, CARREFOUR, CHATA POLSKA, CHORTEN, DINO MARKET, FRAC, FRESH MRKET, INTERMARCHE, MAKRO, MILA, MINUTA 8, PIOTR I PAWEŁ, PRIM, STOKROTKA, TESCO, TOP-MARKET, VIKTORIA Kaliningrad, ZIELONY MARKET i ŻABKA.

Fresh Market 2017 to jedyna i niepowtarzalna okazja aby omówić warunki rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych owoców, warzyw i kwiatów w ciągu jednego dnia.
Konferencji towarzyszyć będą wystawa stoisk, ekspercki panel dyskusyjny oraz rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej innowacyjny produkt wraz z wręczeniem statuetki Fresh Market Award – Produkt Roku 2017.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.freshmarket.com.pl

Przeczytaj również:

Partnerzy