Jubileuszowa X-Edycja Fresh Market 2017

3 lipiec 2017

Konfernecja Fresh Market 2017 to spotkanie dostawców świeżych owoców, warzyw i kwiatów z kupcami reprezentującymi sieci handlowe.

Jubileuszowa X-Edycja, odbędzie się 21 września w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W 2016 roku gościliśmy ponad 330 uczestników z 11 krajów.

Fresh Market to bezpośrednie spotkania biznesowe z kupcami z sieci handlowych.
Zaproszenie do tegorocznej edycji przyjęli kupcy z 23 sieci: ATB Ukraina, AVITA, BIEDRONKA, BIELMARKET Białoruś, BRNENKA Czechy, CARREFOUR, CHATA POLSKA, CHORTEN, DINO MARKET, FRAC, FRESH MRKET, INTERMARCHE, MAKRO, MILA, MINUTA 8, PIOTR I PAWEŁ, PRIM, STOKROTKA, TESCO, TOP-MARKET, VIKTORIA Kaliningrad, ZIELONY MARKET i ŻABKA.

Fresh Market 2017 to jedyna i niepowtarzalna okazja aby omówić warunki rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych owoców, warzyw i kwiatów w ciągu jednego dnia.
Konferencji towarzyszyć będą wystawa stoisk, ekspercki panel dyskusyjny oraz rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej innowacyjny produkt wraz z wręczeniem statuetki Fresh Market Award – Produkt Roku 2017.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.freshmarket.com.pl

Przeczytaj również:

Nowa odsłona Targów EuroGastro i WorldHotel

5 lipiec 2018
23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro połączone z 12.edycją Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 27-29 marca 2019 r. w Ptak Warsaw Expo. Nowa lokalizacja stwarza szansę na dalszy, dynamiczny rozwój tych wydarzeń oraz zwiększenie komfortu Wystawców i Gości. Nowe konkursy, nowe atrakcje, nowe imprezy towarzyszące, nowe eventy merytoryczne stworzą nowy obraz i nową jakość imprezy. »

Targi Polagra Food 2019 w przyszłym roku odbędą się w dniach 20-22 maja

27 czerwiec 2018
Targi Polagra Food to miejsce dialogu pomiędzy producentami i dystrybutorami żywności. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się pod hasłem „Po pierwsze, jakość”. Ma ono podkreślać główne priorytety związane z organizacją poznańskich targów dla sektora spożywczego. Jednym z nich jest jakość relacji biznesowych, które można nawiązać na targach. »

Czy wiesz, co pijesz? Pierwsze akredytowane laboratorium, które bada wina.

25 czerwiec 2018
Łódzkie laboratorium właśnie uzyskało międzynarodową akredytację potwierdzającą jego kompetencje w obszarze badania autentyczności win i tym samym stało się pierwszym polskim ośrodkiem, który specjalizuje się w wykrywaniu zafałszowań w winach stosując tzw. metody izotopowe. - Wino to produkt absolutnie magiczny. Powstaje wyłącznie z winogron! Według prawa do wina nie wolno dolewać wody, dosypywać cukru, blendować z innymi alkoholami. »
Partnerzy