Jubileuszowa X-Edycja Fresh Market 2017

3 lipiec 2017

Konfernecja Fresh Market 2017 to spotkanie dostawców świeżych owoców, warzyw i kwiatów z kupcami reprezentującymi sieci handlowe.

Jubileuszowa X-Edycja, odbędzie się 21 września w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W 2016 roku gościliśmy ponad 330 uczestników z 11 krajów.

Fresh Market to bezpośrednie spotkania biznesowe z kupcami z sieci handlowych.
Zaproszenie do tegorocznej edycji przyjęli kupcy z 23 sieci: ATB Ukraina, AVITA, BIEDRONKA, BIELMARKET Białoruś, BRNENKA Czechy, CARREFOUR, CHATA POLSKA, CHORTEN, DINO MARKET, FRAC, FRESH MRKET, INTERMARCHE, MAKRO, MILA, MINUTA 8, PIOTR I PAWEŁ, PRIM, STOKROTKA, TESCO, TOP-MARKET, VIKTORIA Kaliningrad, ZIELONY MARKET i ŻABKA.

Fresh Market 2017 to jedyna i niepowtarzalna okazja aby omówić warunki rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych owoców, warzyw i kwiatów w ciągu jednego dnia.
Konferencji towarzyszyć będą wystawa stoisk, ekspercki panel dyskusyjny oraz rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej innowacyjny produkt wraz z wręczeniem statuetki Fresh Market Award – Produkt Roku 2017.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.freshmarket.com.pl

Przeczytaj również:

Seminarium biznesowe

19 luty 2018
„Inicjatywa Pasa i Szlaku - rola Hongkongu.Możliwości pozyskiwania inwestorów dla projektów infrastrukturalnych w Polsce.” 22 lutego 2018 (czwartek), godz. 11 - 14, Krajowa Izba Gospodarcza, ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa. Seminarium przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za inwestycje i promocję eksportu w swoich firmach i instytucjach. Ma na celu zaproszenie do realizacji inwestycji infrastrukturalnych wspólnie z chińskimi partnerami biznesowymi oraz prezentację Hongkongu jako bramy do Paostwa Środka dla polskich eksporterów. »

Dam pracę w gospodarstwie sadowniczym

10 luty 2018
Poszukujemy kandydata do pracy w gospodarstwie sadowniczym o powierzchni 15 ha (jabłonie) w okolicy Grójca. Zakres Obowiązków: - koordynowanie prac w gospodarstwie według ustalonego harmonogramu, - nadzór, rozliczanie i organizowanie pracy pracownikom najemnym w sezonie, - prowadzenie prac agrotechnicznych w ciągu sezonu wegetacyjnego (cięcie, nawożenie, ochrona, nawadnianie, zbiór, przechowywanie, itp.) »

Port Gdańsk – wrota Europy otwierają się na Azję

6 luty 2018
W ostatnich latach Port Gdańsk istotnie wzmocnił swoje znaczenie na arenie międzynarodowej. Ambicją zarządzającego nim ZMPG jest osiągnięcie do 2020 roku pozycji najważniejszego ośrodka transportowego w regionie m.in. poprzez dynamiczny rozwój przeładunków kontenerowych. Dla Portu Gdańsk kluczowym partnerem w tym obszarze są rynki azjatyckie. Port Gdańsk z roku na rok coraz silniej konkuruje z największymi głębokomorskimi portami Europy Zachodniej. W przyszłości ma szanse stać się największym portem Bałtyku. »
Partnerzy