XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców

14 lipiec 2017

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS)
zaprasza do udziału w
XIII Międzynarodowym Kongresie Promocji Warzyw i Owoców
19-20 września 2017 r., Hotel InterContinental w Warszawie, 
ul. Emilii Plater 49

Wakacyjna promocja!!!
Serdecznie zapraszamy!!!

W programie przewidujemy m.in.:
• Poznanie trendów, badań naukowych, polityki prozdrowotnej prezentowanych przez uznanych ekspertów z ponad  30 krajów z całego świata;
• Zapoznanie się z doniesieniami naukowymi odnośnie zdrowotnych korzyści związanych ze spożywaniem owoców, warzyw i ich przetworów, w tym soków;
• Wymianę informacji i doświadczeń dotyczących branży owocowo-warzywnej z przedstawicielami świata nauki, jednostek państwowych, producentami i przetwórcami, firmami handlowymi;
• Nawiązanie kontaktów podczas wieczornej kolacji (networking);
• Dyskusje panelowe i kuluarowe.

W Kongresie wezmą udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, Europarlamentu, WHO, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Instytut Żywności i Żywienia oraz polskich i zagranicznych uczelni i instytutów naukowych.

Kongres jest przeznaczony do dietetyków, lekarzy i wszystkich osób zainteresowanych tematyką zdrowia oraz producentów owoców i warzyw, przetwórców, firm handlowych, dostawców opakowań i technologii, technologów żywności i innych zainteresowanych z branży rolno-spożywczej.

Gwarantujemy najlepszych międzynarodowych wykładowców z około 30 krajów!
Więcej informacji na stronie Kongresu http://www.kups.org.pl/kongres

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Biuro KUPS tel. 22 606 38 63 lub email: biuro@kups.org.pl

Przeczytaj również:

Seminarium biznesowe

19 luty 2018
„Inicjatywa Pasa i Szlaku - rola Hongkongu.Możliwości pozyskiwania inwestorów dla projektów infrastrukturalnych w Polsce.” 22 lutego 2018 (czwartek), godz. 11 - 14, Krajowa Izba Gospodarcza, ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa. Seminarium przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za inwestycje i promocję eksportu w swoich firmach i instytucjach. Ma na celu zaproszenie do realizacji inwestycji infrastrukturalnych wspólnie z chińskimi partnerami biznesowymi oraz prezentację Hongkongu jako bramy do Paostwa Środka dla polskich eksporterów. »

Dam pracę w gospodarstwie sadowniczym

10 luty 2018
Poszukujemy kandydata do pracy w gospodarstwie sadowniczym o powierzchni 15 ha (jabłonie) w okolicy Grójca. Zakres Obowiązków: - koordynowanie prac w gospodarstwie według ustalonego harmonogramu, - nadzór, rozliczanie i organizowanie pracy pracownikom najemnym w sezonie, - prowadzenie prac agrotechnicznych w ciągu sezonu wegetacyjnego (cięcie, nawożenie, ochrona, nawadnianie, zbiór, przechowywanie, itp.) »

Port Gdańsk – wrota Europy otwierają się na Azję

6 luty 2018
W ostatnich latach Port Gdańsk istotnie wzmocnił swoje znaczenie na arenie międzynarodowej. Ambicją zarządzającego nim ZMPG jest osiągnięcie do 2020 roku pozycji najważniejszego ośrodka transportowego w regionie m.in. poprzez dynamiczny rozwój przeładunków kontenerowych. Dla Portu Gdańsk kluczowym partnerem w tym obszarze są rynki azjatyckie. Port Gdańsk z roku na rok coraz silniej konkuruje z największymi głębokomorskimi portami Europy Zachodniej. W przyszłości ma szanse stać się największym portem Bałtyku. »
Partnerzy