XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców

14 lipiec 2017

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS)
zaprasza do udziału w
XIII Międzynarodowym Kongresie Promocji Warzyw i Owoców
19-20 września 2017 r., Hotel InterContinental w Warszawie, 
ul. Emilii Plater 49

Wakacyjna promocja!!!
Serdecznie zapraszamy!!!

W programie przewidujemy m.in.:
• Poznanie trendów, badań naukowych, polityki prozdrowotnej prezentowanych przez uznanych ekspertów z ponad  30 krajów z całego świata;
• Zapoznanie się z doniesieniami naukowymi odnośnie zdrowotnych korzyści związanych ze spożywaniem owoców, warzyw i ich przetworów, w tym soków;
• Wymianę informacji i doświadczeń dotyczących branży owocowo-warzywnej z przedstawicielami świata nauki, jednostek państwowych, producentami i przetwórcami, firmami handlowymi;
• Nawiązanie kontaktów podczas wieczornej kolacji (networking);
• Dyskusje panelowe i kuluarowe.

W Kongresie wezmą udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, Europarlamentu, WHO, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Instytut Żywności i Żywienia oraz polskich i zagranicznych uczelni i instytutów naukowych.

Kongres jest przeznaczony do dietetyków, lekarzy i wszystkich osób zainteresowanych tematyką zdrowia oraz producentów owoców i warzyw, przetwórców, firm handlowych, dostawców opakowań i technologii, technologów żywności i innych zainteresowanych z branży rolno-spożywczej.

Gwarantujemy najlepszych międzynarodowych wykładowców z około 30 krajów!
Więcej informacji na stronie Kongresu http://www.kups.org.pl/kongres

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Biuro KUPS tel. 22 606 38 63 lub email: biuro@kups.org.pl

Przeczytaj również:

Nowa odsłona Targów EuroGastro i WorldHotel

5 lipiec 2018
23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro połączone z 12.edycją Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 27-29 marca 2019 r. w Ptak Warsaw Expo. Nowa lokalizacja stwarza szansę na dalszy, dynamiczny rozwój tych wydarzeń oraz zwiększenie komfortu Wystawców i Gości. Nowe konkursy, nowe atrakcje, nowe imprezy towarzyszące, nowe eventy merytoryczne stworzą nowy obraz i nową jakość imprezy. »

Targi Polagra Food 2019 w przyszłym roku odbędą się w dniach 20-22 maja

27 czerwiec 2018
Targi Polagra Food to miejsce dialogu pomiędzy producentami i dystrybutorami żywności. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się pod hasłem „Po pierwsze, jakość”. Ma ono podkreślać główne priorytety związane z organizacją poznańskich targów dla sektora spożywczego. Jednym z nich jest jakość relacji biznesowych, które można nawiązać na targach. »

Czy wiesz, co pijesz? Pierwsze akredytowane laboratorium, które bada wina.

25 czerwiec 2018
Łódzkie laboratorium właśnie uzyskało międzynarodową akredytację potwierdzającą jego kompetencje w obszarze badania autentyczności win i tym samym stało się pierwszym polskim ośrodkiem, który specjalizuje się w wykrywaniu zafałszowań w winach stosując tzw. metody izotopowe. - Wino to produkt absolutnie magiczny. Powstaje wyłącznie z winogron! Według prawa do wina nie wolno dolewać wody, dosypywać cukru, blendować z innymi alkoholami. »
Partnerzy