Spotkania B2B z producentami świeżych owoców z RPA

8 wrzesień 2020
RPA jest drugim co do wielkości eksporterem owoców cytrusowych. Świeże owoce stanowią około 35% eksportu produktów rolnych z RPA. Według najnowszych prognoz RPA wyeksportuje w 2020 r. rekordową ilość owoców cytrusowych. Importerów, detalistów, hurtowników, dystrybutorów i kupców świeżych owoców oraz warzyw zapraszamy do udziału w spotkaniu z południowoafrykańskimi dostawcami, które odbędzie się 29 października w formule online.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA 

Krajowa Izba Gospodarcza oraz WESGRO – Cape Town & Western Cape Torurism, Trade & Ivestment Agency, we współpracy Ambasadą RPA w Polsce, Forum Eksporterów Świeżych Produktów z Western Cape zaprasza do udziału w webinarium biznesowym i wirtualnych spotkaniach b2b z udziałem przedstawicieli firm południowoafrykańskich z Kapsztadu i Prowincji Zachodniego Przylądka reprezentujących sektor świeżych owoców i warzyw. 

Wirtualne spotkania B2B planowane są w dniu 29 października 2020 i poprzedzone zostaną webinarium, na którym poruszone zostaną kluczowe tematy dotyczące biznesowymi relacji i wymiany handlowej między Polską a Prowincją Western Cape.  

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia:
https://kig.pl/misja-z-cape-town-western-cape-virtual-fresh-produce-b2b-mission-to-poland-29-10-2020-r/ 

Kontakt:
Krajowa Izba Gospodarcza Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
Agnieszka Salamończyk,
Z-ca Dyrektora
tel: 22 6309773
e-mail: asalamonczyk@kig.pl

Elżbieta Wojtas
tel: 22 6309752
e-mail: ewojtas@kig.pl

Przeczytaj również:

POLECO 2024 – biznesowe wydarzenie dla zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska

6 listopad 2024
Targi POLECO 2024 potwierdziły swój status kluczowego wydarzenia biznesowego w branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej, przyciągając ponad 5000 uczestników gotowych nawiązać wartościowe kontakty handlowe oraz wymienić się wiedzą o najnowszych trendach i technologiach w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Wystawcy z 10 krajów zaprezentowali innowacyjne rozwiązania – od zaawansowanych maszyn do segregacji i recyklingu »

Wyniki testów inwentaryzacji RFID

5 listopad 2024
Przeprowadzone testy na terenie zakładu wyrobów spożywczych potwierdziły, że technologia RFID sprawdzi się w optymalizacji procesu inwentaryzacji i zarządzania środkami trwałymi we wszystkich wskazanych lokalizacjach. Szacunki wskazują, iż przy liczbie 10 tys. środków trwałych do zinwentaryzowania metodą tradycyjną potrzeba 30 pełnych dni, a za pomocą RFID 2 dni, natomiast samo tworzenie raportu zajmie 5 min przy 5 dniach metodą ręczną. »

Wyniki testów inwentaryzacji RFID na przykładzie producenta spożywczego

5 listopad 2024
Wiodący producent wyrobów spożywczych powierzył firmie ISS RFID przeprowadzenie testów systemu RFID w obszarze produkcyjnym, magazynowym i biurowym. Ich celem było zbadanie środowiska dla funkcjonowania technologii RFID i sprawdzenie możliwości optymalizacji obszaru inwentaryzacji i zarządzania środkami trwałymi. Testy, których wyniki przedstawiono w 3. kwartale br., potwierdziły zasadność wdrożenia technologii radiowej. »
Partnerzy