Misja gospodarcza do Kenii

10 grudzień 2017

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wspólnie z Zagranicznym Biurem Handlowym w Kenii zapraszają przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej oraz członków instytucji otoczenia biznesu do wzięcia udziału w misji gospodarczej do Kenii organizowanej w związku z projektem inwestycyjnym „Ndarugu Metropolis” w dniach 13-15 grudnia.

„Ndarugu Metropolis” ma na celu zwiększenie wydajności kenijskich plonów oraz budowę zakładów produkcyjnych aby dostarczać produkty na lokalny chłonny rynek kenijski. Projekt ten stwarza szanse dla polskich przedsiębiorców. Łącząc siły z kenijskimi przedsiębiorcami i wykorzystując zasoby regionu, polskie firmy mogłyby zrealizować inwestycję, produkować żywność, materiały budowlane oraz inne produkty dla rozwijającego się rynku Afryki Wschodniej, który według prognoz liczyć będzie 300 milionów mieszkańców do 2050 r. Wyjazd dedykowany jest głównie dla firm sektora budowlanego, z uwagi na początkową fazę projektu.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w tym miejscu:
 
http://www.paih.gov.pl/misja_kenia_2017 

Mat. prasowe: PAIH

Przeczytaj również:

Partnerzy