Dam pracę w gospodarstwie sadowniczym

10 luty 2018

Poszukujemy kandydata do pracy w gospodarstwie sadowniczym o powierzchni 15 ha (jabłonie) w okolicy Grójca.

Zakres Obowiązków:
- koordynowanie prac w gospodarstwie według ustalonego harmonogramu,
- nadzór, rozliczanie i organizowanie pracy pracownikom najemnym w sezonie,
- prowadzenie prac agrotechnicznych w ciągu sezonu wegetacyjnego (cięcie, nawożenie, ochrona, nawadnianie, zbiór, przechowywanie, itp.)
- monitorowanie stanu fitosanitarnego roślin,
- konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w gospodarstwie,
- wykształcenie rolnicze lub pokrewne,
- prawo jazdy kat. B, T,
- zdolność i umiejętność obsługi i drobnych napraw maszyn (wózek widłowy, traktor, opryskiwacz, etc.)
- uczciwość i wysoka kultura osobista,
- odpowiedzialność, operatywność i zaradność,
- dyspozycyjność.

Zapewniamy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ewentualne mieszkanie,
- umowę o pracę.

Oferty pracy najlepiej w postaci CV i krótkiego listu motywacyjnego jak i ewentualne pytania związane z pracą prosimy nadsyłać wyłącznie na adres e-mail: info@filocal.pl 

Przeczytaj również:

Święto branży HoReCa już w marcu

13 listopad 2018
W dniach 21-23 marca, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. To wydarzenia na światowym poziomie, na których każdy związany z branżą HoReCa po prostu musi być! W tym roku pojawi się dużo nowości rynkowych, a także wiele debiutów. Dodatkowo program merytoryczny zapowiada się naprawdę interesująco. »

Edukacyjnie na EuroGastro

4 listopad 2018
W dniach 27-28 marca 2019 r., podczas targów EuroGastro, odbędzie się pierwsza sesja szkoleniowa w ramach Programu Edukacyjnego „Profesjonalny Menedżer Restauracji”. Wydarzenie organizują MT Targi Polska wspólnie z Kongresem Szefów Kuchni, który zajmuje się częścią merytoryczną. Projekt jest odpowiedzią na potrzebę profesjonalnego przygotowania menedżerów restauracji do prowadzenia biznesu gastronomicznego. »

Rekordowe targi TransLogistica Poland – 6-8 listopada

2 listopad 2018
Do VI edycji Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland zostało już tylko kilka dni. Tegoroczna edycja wydarzenia, mająca miejsce w dniach 6-8 listopada 2018 w EXPO XXI Warszawa, cieszy się rekordową popularnością. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 240 wystawców, m.in z Polski, UE, krajów bałtyckich, państw WNP, Chin czy Indii. Dynamiczny rozwój targów potwierdza, że TransLogistica Poland to najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe. »
Partnerzy