Dam pracę w gospodarstwie sadowniczym

10 luty 2018

Poszukujemy kandydata do pracy w gospodarstwie sadowniczym o powierzchni 15 ha (jabłonie) w okolicy Grójca.

Zakres Obowiązków:
- koordynowanie prac w gospodarstwie według ustalonego harmonogramu,
- nadzór, rozliczanie i organizowanie pracy pracownikom najemnym w sezonie,
- prowadzenie prac agrotechnicznych w ciągu sezonu wegetacyjnego (cięcie, nawożenie, ochrona, nawadnianie, zbiór, przechowywanie, itp.)
- monitorowanie stanu fitosanitarnego roślin,
- konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w gospodarstwie,
- wykształcenie rolnicze lub pokrewne,
- prawo jazdy kat. B, T,
- zdolność i umiejętność obsługi i drobnych napraw maszyn (wózek widłowy, traktor, opryskiwacz, etc.)
- uczciwość i wysoka kultura osobista,
- odpowiedzialność, operatywność i zaradność,
- dyspozycyjność.

Zapewniamy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ewentualne mieszkanie,
- umowę o pracę.

Oferty pracy najlepiej w postaci CV i krótkiego listu motywacyjnego jak i ewentualne pytania związane z pracą prosimy nadsyłać wyłącznie na adres e-mail: info@filocal.pl 

Przeczytaj również:

Dlaczego São Paulo?

7 czerwiec 2018
Położony na południowym wschodzie Brazylii, zamieszkały przez 42 mln mieszkańców stan São Paulo jest największym ośrodkiem gospodarczo-przemysłowym na południowej półkuli. W samym stanie São Paulo generowane jest ponad 33% brazylijskiego PKB, które wartością przewyższa PKB krajów takich jak Argentyna, Indonezja, Holandia czy Turcja. Skumulowane jest tu również 43% sektora usługowego całego kraju. São Paulo jest trzecim co do wielkości miastem na świecie oraz przemysłowo-handlowym centrum Brazylii. »

Nowy projekt międzynarodowego łańcucha dostaw

25 maj 2018
Grupa Besana, będąca światowym liderem w produkcji orzechów i suszonych owoców, prezentuje model zintegrowanego rozwoju, którego celem jest zwiększenie produkcji na zasadach partnerskich. Realizowane są inwestycje o wartości 2 milionów euro. Celem jest zwiększenie upraw orzechów włoskich, orzechów laskowych i migdałów, tworząc projekt łańcucha dostaw z udziałem producentów z Europy Środkowej i Azji Środkowej. »

Tesco Polska ograniczyło ilość marnowanej żywności o 33% rok do roku

18 maj 2018
Tesco ponownie publikuje dane dotyczące skali marnowania żywności – nadal pozostając jedyną siecią handlową w Polsce raportującą tego typu dane. Zgodnie z zestawieniem za miniony rok finansowy, firma zmniejszyła ilość wyrzucanej żywności o 33% rok do roku, jednocześnie przekazując 2 245 ton niesprzedanych pełnowartościowych nadwyżek żywności Bankom Żywności, Caritas Polska i lokalnym organizacjom charytatywnym. »
Partnerzy