Dam pracę w gospodarstwie sadowniczym

10 luty 2018

Poszukujemy kandydata do pracy w gospodarstwie sadowniczym o powierzchni 15 ha (jabłonie) w okolicy Grójca.

Zakres Obowiązków:
- koordynowanie prac w gospodarstwie według ustalonego harmonogramu,
- nadzór, rozliczanie i organizowanie pracy pracownikom najemnym w sezonie,
- prowadzenie prac agrotechnicznych w ciągu sezonu wegetacyjnego (cięcie, nawożenie, ochrona, nawadnianie, zbiór, przechowywanie, itp.)
- monitorowanie stanu fitosanitarnego roślin,
- konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w gospodarstwie,
- wykształcenie rolnicze lub pokrewne,
- prawo jazdy kat. B, T,
- zdolność i umiejętność obsługi i drobnych napraw maszyn (wózek widłowy, traktor, opryskiwacz, etc.)
- uczciwość i wysoka kultura osobista,
- odpowiedzialność, operatywność i zaradność,
- dyspozycyjność.

Zapewniamy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ewentualne mieszkanie,
- umowę o pracę.

Oferty pracy najlepiej w postaci CV i krótkiego listu motywacyjnego jak i ewentualne pytania związane z pracą prosimy nadsyłać wyłącznie na adres e-mail: info@filocal.pl 

Przeczytaj również:

Wrześniowa promocja sprzedaży stoisk na VI edycję WorldFood Poland

19 wrzesień 2018
Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland (do niedawna – WorldFood Warsaw), odbędzie się w dniach 7-9 marca 2019 r. tradycyjnie w Warszawskim Centrum EXPO XXI, a firmy, które zgłoszą chęć uczestnictwa w wydarzeniu już teraz, mogą liczyć na spore zniżki. Oferta „early birds” obowiązuje dla zgłoszeń przysłanych do końca września 2018. Poza preferencyjnymi cenami, stali wystawcy mają możliwość wyboru dogodnej lokalizacji swojego stoiska. »

Cydr zbliża i inspiruje

16 wrzesień 2018
Podczas cydrowego Przyjęcia w sadzie 500 nieznajomych spotkało się przy wspólnych stołach z okazji 5. urodzin Lubelskiego Święta Młodego Cydru. Wieczorem ponad 10 tys. osób bawiło się razem na finałowym koncercie trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata. To była rekordowa i najbardziej niezwykła edycja Lubelskiego Święta Młodego Cydru. Z okazji 5. urodzin na Placu przed Centrum Kultury odbył się ogromny jabłkowo-cydrowy piknik. Mieszkańcy Lublina spróbowali kilkunastu różnych cydrów od małych i dużych producentów. »

Rynek warzyw w UE

6 wrzesień 2018
Według nieostatecznych danych Eurostatu zbiory warzyw w UE w 2017 r. były większe niż w roku poprzednim o 0,8% i wyniosły 66 mln ton. Spośród liczących się producentów we Wspólnocie wzrosły zbiory w Holandii, Niemczech, Rumunii, Polsce i we Włoszech, a mniejsze były we Francji, w Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Na poziomie ok. 15 mln ton pozostały zbiory w Hiszpanii, największym producencie warzyw w UE. Produkcja pomidorów dominujących w unijnej produkcji warzyw wzrosła o 2,0% do 18,3 mln ton. »
Partnerzy