Konferencja Wellness

21 luty 2016

Za nami już kolejna – ósma edycja Konferencji Wellness. Patronat nad konferencją objęła Polska Izba Technologi i Wyrobów Naturalnych i Stowarzyszenie EM Dziedzictwo Natury. Było jak zawsze merytorycznie – bardzo ciekawe wykłady. W skrócie Agata Gawlikowska mówiła na temat diety bezglutenowej, Karolina Mikulko i Urszula Kaptur na temat wpływu odżywiania na sukcesy w sporcie, Dariusz Żochowski mówił na temat cukrzycy, Stanisław Kolbusz na temat bio-logizacji środowiska, Mariusz Paszko opowiedział jaki wpływ na inteligencję i naukę ma sposób w jaki się odżywiamy, a Łukasz Kolasiński podpowiedział jak prawidłowo powinien się odżywiać sportowiec-amator. Wszystko dotyczyło diety, sposobu jedzenia i tego co jemy, ponieważ hasłem przewodnim tej edycji konferencji było „Jesteś tym, co jesz”. Kto nie mógł być będzie mógł części wykładów wysłuchać na kanale YT organizatora.
Było rozrywkowo – tym razem organizator – Platforma Produktów i Usług dbał o to, aby słuchacze mogli chwilami odpocząć i przygotować się na kolejną dawkę wiedzy. Były występy Thomasa Martina i Danuty Stankiewicz. Był też pokaz kulinarny w wykonaniu Anny Archackiej-Siemińskiej – laureatki programu Hell's Kitchen. A całość poprowadził Ryszard Rembiszewski.
Artyści i prowadzący odebrali z rąk organizatorów i partnera – firmy kurierskiej GONIEC piękne świąteczne upominki oraz od Restauracji THANDOOR vouchery na kolację dla dwóch osób w podziękowaniu za ich trud i pracę
Kolejną atrakcją było spotkanie z Anną Kalatą, która w przerwie podpisywała swoją książkę „Prawdziwe zmiany”. Była też zbiórka charytatywna organizowana przez partnera Konferencji Fundację SYMODO. I dla rozrywki wprowadzenie do nauki żonglerki – każdy mógł spróbować, poświczyć, popatrzeć jak to robią inni, bo okazało się że sporo osób obecnych na konferencji żonglować trzema piłeczkami umie.
Była też część targowa – na tej edycji duża, bo ponad 20 stoisk z różnorodnymi produktami – jako że wellness to równowaga na stoiska panowała duża różnorodność. Były więc zdrowe warzywa i owoce, jogurty, miody, pierogi, suplementy, kosmetyki, książki, nauka żonglowania i usługi finansowe. Jestem pewna, że każdy odwiedzający konferencję mógł znaleźć coś dla siebie. Warto wspomnieć o Centrum Promocji Zdrowia i Fitnessu, firmie BeHappy (suplementy diety) i Ecco (ekologiczne pranie ozonowe bez detergentów). Komu się nie udało zrobić zakupów na miejscu, a coś go zainteresowało może poszukać w internecie albo poczekać do lutowej, dziewiątej edycji Konferencji Wellness, która odbędzie się 27 lutego 2016 roku - więcej o niej już niedługo na stronie konferencji – www.konferencje.ppiu.pl
Sponsorem tej  edycji Konferencji Wellness była Platforma-zakupow.pl – internetowy sklep z produktami krzemowymi, kolagenem i produktami na bazie orzechów indyjskich oraz firma IBI.pl, która przygotowywała wszystkie materiały drukowane na konferencję – zaproszenia, ulotki, plakaty. Relację z konferencji będzie można obejrzeć w Telewizji Warszawa.

2016-02-26-loga-prezentacja.jpg

mat. prasowe PPiU
Fot. P. Kazimierczuk, PPiU

Przeczytaj również:

Partnerzy