5 sprawdzonych sposobów

9 sierpień 2015

Często słyszymy, jak ludzie mówią, że życie nie może być łatwe; ja jednak uważam, że powinno być właśnie pełne pasji niczym ekscytująca podróż.
Keith Abraham

Większość ludzi cały swój czas poświęca pomnażaniu dochodów, zamiast mądrze zaplanować swoje życie.  Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy można mieć z życia więcej niż masz ty? W głębi ducha towarzyszy ci myśl, że życie jest zbyt krótkie, by przemierzyć je bez celu, nie mając żadnych pasji. Jaki więc jest twój plan na życie? Czy udaje ci się osiągnąć wszystko to, czego pragniesz? Jaką masz pasję? Może jest nią twój zawód, twoja praca? Czy chciałbyś więcej mieć, bardziej być, ale nie potrafisz zmienić okoliczności w jakich przyszło Ci żyć?
Jeśli tak jest, to gwarantuję Ci, że Życie z pasją dostarczy rozwiązań, których poszukujesz, póki co bez zadowalających rezultatów.

Mając tę książkę za przewodnika, masz szansę:
  Iść w dobrym kierunku, aby marzenia stały się rzeczywistością.
  Odkryć w sobie pasje i nazwać po imieniu te, które masz.
  Nauczyć się zerwać ze złym nawykiem odkładania spraw - raz na zawsze.
  Poznać sprawdzone procesy, które pomogą ci zrozumieć i w pełni wykorzystać nadarzające się okazje – tak w życiu zawodowym jak i osobistym.
  Odnaleźć cele, którymi będziesz mógł się kierować, tworząc plany.

Keith Abraham jest skoncentrowany na dzieleniu się wiedzą i bogatym doświadczeniem ze światem biznesu i ludźmi w ogóle. Uczy i przekonuje jak pracować mądrzej: skutecznie motywować ludzi, ożywiać ich pasje i osiągać zyski w aktualnych warunkach rynkowych. Najważniejsze jest jednak to, że jego strategie są sprawdzone i prowadzą do wspaniałych rezultatów. Mimo skromnych początków, Keith w wieku 27 lat zarządzał zespołem 65 osób i budżetem w wysokości 15 milionów dolarów. W trakcie minionych 16 lat budował swoją reputację najbardziej pożądanego mówcy w Australii, konsultanta do spraw rozwoju biznesu i architekta innowacji. Pracował z takimi gigantami jak Toyota, Lexus, Asteron Insurance, HICAPS, Toshiba i NAB, a ponadto z 265 klientami i 2,5 tysiącami małych i średnich przedsiębiorstw z 20 różnych branż, inspirując i motywując ogromne rzesze ludzi.
Keith jest laureatem Nagrody Nevina, najwyższego wyróżnienia przyznawanego zawodowym prelegentom w Australii. Otrzymał także tytuł Certified Speaking Professional – CSP, od australijskiej organizacji National Speakers’ Association, co uplasowało go w czołówce mówców z całego świata. Jest założycielem Passionate Tribe i uważa, że jego powołaniem jest pozostawienie po sobie spuścizny, która będzie, w znaczący sposób, wpływała na życie innych. Ponad rok temu Keith zaczął prowadzić blog, subskrybowany, jak dotychczas, przez 4 tysiące osób. Jest także autorem książek: Creating Loyal Profitable Customers i Living Your Passion (Życie z pasją), które zyskały status bestsellerów. Regularnie pisuje do krajowych dzienników i czasopism branżowych, a od niedawna ma własną audycję „Grow Your Business” w Fox TV. Keith Abraham jest mistrzem w wyznaczaniu celów, wedle metody którą sam opracował, wypróbował i doskonalił przez minione 25 lat. Wykorzystuje bogaty wachlarz środków, by jego przesłanie było praktyczne, prowokowało do myślenia i pozostawało w pamięci uczestników prowadzonych przez niego szkoleń i konferencji.

Mat. prasowy: Wydawnictwo Studio Emka

Przeczytaj również:

Partnerzy