Konferencja Wellness

18 sierpień 2015

Zapraszamy do uczestnictwa w VII edycji cyklicznej Konferencji Wellness, która odbędzie się 5 września 2015 r. w Warszawskim Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5 w godz. 12-18. Impreza jest biletowana. Więcej szczegółów poniżej.
Tym razem tematem przewodnim konferencji będzie „Zdrowy Człowiek, Zdrowy Dom”. Zostaną poruszone zagadnienia: odżywiania, diet, suplementów oraz naturalnych produktów stosowanym w zdrowym domu. Będzie mowa o środowisku, w którym najczęściej przebywamy -  domu oraz o alergenach i czynnikach wpływających na nasze domowe środowisko.  Wrzesień to czas, kiedy pamiętamy jeszcze lato i radosne, beztroskie chwile urlopu, ale już przygotowujemy się do okresu jesienno-zimowego. Warto więc posłuchać o tym, jak przygotować dom i organizm, aby w zdrowiu przetrwać ten trudny, zimny okres.
Główny wykład poprowadzi Grzegorz Kleszcz, wielokrotny Mistrz Polski oraz rekordzista Polski w podnoszeniu ciężarów oraz medalista; Mistrz Europy, trzykrotny olimpijczyk - opowie o sporcie jako sposobie utrzymania zdrowia. Kolejne wystąpienie będzie należało do Anny Kalaty, byłej minister pracy i polityki społecznej, kobiety sukcesu,  przedsiębiorcy, założycielki internetowej telewizji dobrych wiadomości Kalata TV i Instytutu Zmian, która opowie o utrzymaniu zdrowia menedżera. Wykład poprowadzi wraz z Krzysztofem Mencel, trenerem Akademii Zdrowego Życia, współwydawcą magazynu E!stilo, edukatora w stosowaniu naturalnych metod dochodzenia do zdrowia. Ponadto temat, który jest bliski każdemu – dom, jako miejsce wypoczynku i życia. Podczas wykładu dowiemy się o niekorzystnym oddziaływaniu naszych domów i mieszkań na nasze zdrowie i sposobach eliminacji tych niekorzystnych czynników z naszego otoczenia. Przedstawione zostaną wiadomości o mikroorganizmach, dzięki którym nasz dom może stać się oazą zdrowia dla naszego organizmu. Opowie o tym w wykładzie "ProBio Emy - zdrowy styl życia " Wioletta Miśkiewicz.  Elżbieta Kwiatkowska właścicielka i założycielka Centrum Promocji Zdrowia i Fitnessu, pasjonatka zdrowego stylu życia, łącząca aktywność sportową z odpowiednim odżywianiem i suplementacją, instruktorka zumby, sportów walki  i samoobrony oraz miłośniczka nart i windsurfingu przedstawi temat "Moje zdrowie, moje życie". Będzie również mowa o profilaktyce dotyczącej piersi kobiet, o której opowie Monika Słowińska - Piersi w SPA.
Obok części merytorycznej nie zabraknie także ciekawych atrakcji, które zrelaksują uczestników spotkania. W przerwie między wykładami wystąpią:
Anastasia Lutai – mistrz gimnastyki artystycznej i tańca sportowego, a także Kamil Radzimowski  - jedyny w Polsce i jeden z dwóch w Europie muzyk grający na instrumencie, który podbił świat - Duduku Ormiańskim. Instrument ten znany jest z muzyki do filmów ,,Gladiator''  czy „Pasja'':
http://www.youtube.com/watch?v=L68A2PbpjbA
Krótkie informacje o Konferencji Wellness na kanale YouTube.
http://youtu.be/qhghYLjh_Ds

Wstęp dla uczestników -  30 zł - więcej szczegółów i bilety do nabycia na stronie
http://KonferencjaWellness-VIIedycja.evenea.pl/?source=email

i na stronie:
http://konferencje.ppiu.pl/
Patronem Konferencji jest:
Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych
Stowarzyszenie EkosystEM DZIEDZICTWO NATURY
Sponsorem:
http://www.platforma-zakupow.pl/
Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie, mat. prasowe PPiU

Przeczytaj również:

Partnerzy