Konferencja Wellness 24 maja 2015 roku

17 maj 2015

24 maja 2015 roku Platforma Produktów i Usług zaprasza na kolejną, szóstą już edycję konferencji Wellness. Tym razem tematem przewodnim konferencji będzie odchudzanie. Będziemy więc poruszać temat diet, suplementów diety wspomagających procesy odchudzania i metabolizm. Będzie mowa o zdrowym stylu życia oraz o równowadze duchowej. Bo wszystko zaczyna się w naszej głowie, a wellness to równowaga między ciałem, duchem i umysłem. Majowe słonko rozgrzewa dusze i umysły - wszak maj to miesiąc zakochanych - dlatego na konferencji najwięcej czasu tym razem poświęcimy ciału.

Główny wykład konferencji poprowadzi - Anna Kalata, była minister pracy i polityki społecznej, kobieta sukcesu,  przedsiębiorca, założycielka internetowej telewizji dobrych wiadomości Kalata TV i Instytutu Zmian – opowie, jak skutecznie zmienić swój wygląd i swój sposób myślenia.

Drugim, niezwykle interesującym prelegentem będzie – dr Ewa Danuta Białek, autorka m.in. książki „Liderzy jutra”, specjalistka od wellness. Będzie ona mówić o odchudzaniu na wiosnę, a właściwie o tym jak to zrobić żeby było nie tylko na wiosnę, ale także na jesień i na zimę. Dr. Ewa Białek spróbuje nam pokazać jakie są przyczyny tycia i co zrobić żeby trwale schudnąć.

Będą też tradycyjnie stoiska wystawiennicze, na których można będzie kupić produkty krzemowe, oleje tłoczone na zimno, produkty z mikroorganizmami i wiele wiele innych.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp tylko 10 zł - więcej szczegółów i bilety do nabycia na stronie www.konferencje.ppiu.pl.
Dla zarejestrowanych uczestników atrakcyjne upominki.

Mat. prasowy PPIU

Przeczytaj również:

Partnerzy