EPSON ColorWorks C7500 dla branży retail i rynku opakowań

18 maj 2015
Firma Epson znana z doskonałych rozwiązań związanych z przetwarzaniem obrazu, takich jak projektory i drukarki oferuje całą rodzinę urządzeń do druku etykiet dla branży retail oraz produkcji opakowań i reklamy. Rozwiązania producenta tworzone są z myślą o tym rynku, projektowane pod kątem wspierania produkcji trwałych i czytelnych etykiet, kuponów czy opakowań.
Epson ColorWorks C7500 przeznaczony jest do szybkiej, usprawnionej produkcji oznaczeń i kolorowych etykiet dostosowanych do indywidualnych potrzeb w warunkach domowych lub w małym przedsiębiorstwie.
Jest to pierwsza drukarka z głowicą wierszową PrecisionCore MicroTFP,  która zapewnia najwyższą jakość wydruku, a zastosowanie technologii kontroli stanu dyszy zapobiega występowaniu błędów i martwych pikseli. Dodatkowo technologia ta pozwala na autokonserwację urządzenia poprzez automatyczne zastępowanie zablokowanych dysz.
Epson ColorWorks C7500 jest w stanie drukować kolorowe etykiety z prędkością do 300 mm/s w rozdzielczości 600 x 1200 dpi – co jest wygodnym dla użytkowników bezkompromisowym połączeniem dużej szybkości z wysoką jakością wydruku.
Funkcjonalność drukowania na żądanie pozwala optymalizować koszty pracy, dzięki eliminacji etapu druku wstępnego i związanych z tym nakładów  Panel sterowania LCD sprawia, że konfiguracja drukarki jest bardzo prosta, a urządzenie można w łatwy sposób zintegrować z każdym systemem operacyjnym. Uniwersalną kompatybilność zapewniają interfejsy USB oraz ETH.

Specyfikacja Epson ColorWorks C7500:
• Kategoria: drukarka przemysłowa do drukowania kolorowych etykiet
• Metoda drukowania: drukarka wierszowa PrecisionCore MicroTFP
• Szerokość druku:  maks. 108 mm
• Rozdzielczość druku: maks. 600 x 1.200 DPI
• Szybkość drukowania: max. 300 mm/s na 600 x 1.200 DPI
• Rodzaj obsługiwanych nośników: etykieta cięta, papier z czarnym znacznikiem, etykieta z czarnym znacznikiem.

Epson ColorWorks C7500 jest liderem w tanim i szybkim (300 mm/s!) druku etykiet w krótkich seriach także w warunkach domowych czy małej firmy. Specyfika C7500 pozwala wyeliminować wydatki związane z drukowaniem wstępnym projektu. Głowica PrecisionCore zapewnia wysoką jakość, a technologia kontroli stanu dyszy (NVT) i zastępowania zablokowanej dyszę gwarantują dokładność oraz unikanie błędów i martwych pikseli.

Epson SurePress L-4033AW
to cyfrowa drukarka do niskonakładowej produkcji etykiet. Tę wszechstronną, wąskowstęgową maszynę zaprojektowano z myślą o efektywnym i oszczędnym druku, aby zaspokoić rosnący popyt na urządzenie do realizacji zleceń krótkoterminowych, niskonakładowych lub obejmujących wiele wersji etykiet, przy wykorzystaniu standardowych materiałów stosowanych w druku fleksograficznym.

Epson SC-S70610(10C)
drukuje na rolach o szerokości nawet 162,6 cm, obsługując atramenty biały i metaliczny, co pozwala realizować niezwykłe, nowatorskie projekty z rozdzielczością 1440 x 1440 dpi. Efekty specjalne i standardowe wydruki można realizować na folii winylowej i przezroczystej, płótnie, papierze fotograficznym i popularnych podłożach banerowych.


Zdjęcie i mat. prasowy: Gamma PR

Przeczytaj również:

Partnerzy