Wellness – skuteczne odchudzanie

25 czerwiec 2015

24 maja 2015 r. w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie odbyła się kolejna, szósta już edycja konferencji Wellness, której organizatorem i pomysłodawcą jest Platforma Produktów i Usług (PPiU, www.ppiu.pl). Ta edycja w całości dedykowana była odchudzaniu.

Tradycyjnie już konferencja miała charakter wykładowo- wystawienniczy. Część merytoryczną otworzył Robert Sienczewski, Dyrektor Zarządzający PPiU, dziękując sponsorom, partnerom, patronom medialnym oraz uczestnikom. Wykład inauguracyjny wygłosiła dr Ewa Danuta Białek, autorka ponad 28 książek, w tym najnowszej „Liderzy jutra”. Mówiła o tym, jak sprawić żeby mieć ładną sylwetkę i motywację do jej utrzymania przez cały rok, a nie tylko wiosną i latem. Kolejny wykład poprowadziła Beata Ratkowska, która mówiła o tym jak się odchudzać w zdrowy i bezpieczny dla naszego organizmu sposób. W przerwie miedzy wykładami chwilę relaksu i śmiechu zapewniała joga śmiechu z Karin Lesiak. Następnie zrelaksowani uczestnicy mogli posłuchać jak nie odchudzić swoich finansów, dzięki wystąpieniu znanego finansisty Andrzeja Spuły. Finanse – nawet tak dobrze omówione – to temat trudny i dlatego wszyscy z radością powitali przerwę na kawę – serwowaną przez partnera konferencji – firmę Big Steam. Na uczestników oprócz kawy czekały też ekologiczne jabłka, soki, naturalne shaki, a także zdrowe jogurty, które można przygotować samodzielnie. Nie zabrakło również pysznych pierogów z certyfikatem Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych z Pierogarnii Piaski.Wykładem dnia było wystąpienie  Anny Kalaty, która opowiedziała o swojej przemianie. Kto nie mógł przyjść może nadrobić zaległości oglądając wykład w telewizji dobrych wiadomości Kalata.tv lub kupując książkę „Prawdziwe zmiany” (do nabycia w sklepie sponsora – www.platforma-zakupow.pl). Podczas konferencji można było także zdobyć autograf autorki. Potem Jan Kolbusz z firmy ProBiotics opowiedział jak ważną rolę pełnią mikroorganizmy zarówno w życiu codziennym, jak i podczas walki o odzyskanie zgrabnej sylwetki. Na koniec spotkania można było wysłuchać wykładu Marii Skoczek ze Świata Zdrowia na temat diety spersonalizowanej i Ireneusza Ciary eksperta w programie TVP HD „Przez żołądek do zdrowia”, o tym jak jeść żeby być zdrowym.

W części wystawienniczej, na której zgromadzono liczne stoiska firm oferujących prozdrowotne suplementy, kosmetyki oraz ekologiczną żywność można było także zakupić wyroby z mikroorganizmami lub zamówić wybrane produkty w sklepie platforma-zakupow.pl  Dużym zainteresowaniem Instytutu Zmian Anny Kalaty. Uczestnicy chętnie też oglądali stoiska firm: WellU, Colway, Limba Kosmetyki Krzemowe, Smooth Kosmetyki naturalne, produkty LifeWave, Forever, LR Health and Beauty System. Nie można także nie wspomnieć o niezwykłych doznaniach jakie towarzyszyły uczestnikom przy testach platformy Schumana, urządzenia sprzyjającego w utrzymaniu dobrej kondycji. Dodatkową atrakcją jaką organizatorzy i wystawcy przygotowali dla uczestników były liczne konkursy z nagrodami. Aby wziąć w nich udział i zabrać do domu wspaniałe wygrane wystarczyło wypełnić ankietę lub specjalne kupony i odrobina szczęścia.Na zakończenie organizatorzy zaprosili obecnych na kolejną siódmą już edycję konferencji Wellness, która odbędzie się we wrześniu pod hasłem „Zdrowy człowiek, Zdrowy dom”. 

2015-06-26-wellness-logotyp.jpg

mat. prasowe PPiUFOTO
archiwum PPiU

Przeczytaj również:

Partnerzy