HOLLE organiczne Mleko 2 z mlekiem A2

22 luty 2021
Znany i ceniony na całym świecie producent ekologicznej żywności dla dzieci i niemowląt - szwajcarska marka Holle, wprowadziła na rynek wyjątkową nowość. Jest to  ekologiczne mleko następne 2 z mlekiem A2 - najwyższej jakości posiłek dedykowany maluszkom już po 6 miesiącu życia. Nowe ekologiczne Mleko następne A2 z białkiem kazeiny A2 od marki Holle zawiera odpowiednio dobraną mieszankę białka serwatkowego i kazeiny. Pochodzi ono z rolnictwa ekologicznego, od specjalnie wyselekcjonowanych krów, które wytwarzają wyłącznie białko beta-kazeinę A2. Dzisiejsze standardowe mleko krowie zawiera dwa główne typy białek beta-kazeiny. Struktura beta-kazein w mleku A1 i A2 różni się tylko w jednym aminokwasem. Ta różnica jest jednak kluczowa, ponieważ podczas trawienia mleka A2 nie powstaje BCM7 (beta-kazomorfina-7), tak jak w przypadku mleka A1. BCM7 jest produktem końcowym rozkładu białek, któremu przypisuje się wiele niekorzystnych oddziaływań. 

Nowe ekologiczne Mleko następne A2 z białkiem kazeiny A2 od marki Holle zawiera między innymi DHA wspomagające rozwój wzroku, kwasy tłuszczowe ALA Omega 3 niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, witaminy A, C i D wspierające działanie układu odpornościowego. Nowe mleko Holle charakteryzuje się doskonałym smakiem i bogactwem naturalnych składników odżywczych w proporcjach dopasowanych odpowiednio do potrzeb małego dziecka. Produkt nie zawiera glutenu, jajek oraz dodatkowego cukru. Mleko A2 Holle pochodzi z europejskich gospodarstw ekologicznych, gdzie wszystkie składniki są ściśle kontrolowane i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo.

Nowe BIO mleko następne A2 marki Holle dostępne jest w puszce o pojemności 800g. Jedno opakowanie zawiera ok. 60 posiłków po 100 ml każdy. Mleko jest odpowiednie jako specjalne pożywienie dla niemowląt po 6. miesiącu życia, jako element rozszerzonej diety, składającej się z pokarmów w butelce oraz pokarmów stałych. Jest szybkie i łatwe w przygotowaniu, błyskawicznie się rozpuszcza, ma przyjemny mleczny smak i zapach. Może być spożywane samodzielnie lub służyć do przygotowywania kaszek, napojów, deserków i posiłków.

www.holle.pl 

Przeczytaj również:

Partnerzy